Wpis z mikrobloga

  • 256
Ja p------e, mirki, co w tych lidlach sie wyprawia to wy nawet nie. Jeżeli chcecie coś z lidla to lepiej odpuście bo w kolejkach zapuścicie korzenie. Wszystkie kasy otwarte z czego w połowie z nich janusze robią zwroty pełnych wózków opakowań. Jedną grażynę zapamiętałem szczególnie. Stała i patrzyła na wszystkich dookoła z pogardą i nutką cwaniactwa w oku. Bo wszyscy inni płacą za zakupy a ona taka przebiegła i ma za darmo. Co za robactwo cebulactwo bez RiGCzu, kopałbym jak kurczaki. Ja bym się spalił ze wstydu o-----------c coś takiego w imię tych +100 zł w portfelu :|

#zalesie #lidl #zakupy #polakicebulaki #gownowpis #wroclaw
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@doubt: To powinni przyjmować zwroty w informacji, a jak nie ma to wyznaczyć do tego specjalną kasę. Bo inaczej stracą więcej na tej promocji niż koszt produktów, stracą normalnych klientów.
  • Odpowiedz
@doubt: #sekretykuzniara ... a w ostatnim 2-tyg numerze "motoru" robili testy w Warszawie dotyczące stref parkowania i prawdopodobieństwa kontroli i generalnie to w ścisłym centrum nie opłaca się januszować bo ryzyko kontroli jest 100%, trochę dalej 50% a na obrzeżach 10% czy coś w ten deseń, albo ludzie się chwalili, że wiedzą kiedy strażnicy chodzą i kupują tylko na 1-2 godziny rano i po południu i wtedy oszczędzają
  • Odpowiedz
@doubt: Ale, że jak? Bo jestem w takim szoku, że chyba nie skumałem. Jest promocja na produkty z marki własnej lidla, że możesz kupić np. paczkę nerkowców, w--------ć albo zostawić w domu nerkowce i zwrócić samo opakowanie i oni ci kasę oddadzą? Co do c---a;p
  • Odpowiedz
Albo widziałem jak oddają rzeczy kupione w kartonie, zakleją go, kasjer nie ma czasu wszystkiego sprawdzić, a karton w połowie pełny, a nawet pusty.


@d0t3r: Przecież sam dopuszcza zwrot pustych opakowań w swoim regulaminie, więc o co ten ból dupska? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś nie przemyślał treści pewnych sformułowań i wielu ludzi to wykorzystuje. Na razie ciężko mi jednoznacznie stwierdzić czy to głupi błąd czy
  • Odpowiedz