Wpis z mikrobloga

Motomirki doradzcie. Szukam wozu dla rozowego. Zastanawiam sie nad fiesta, fusionem, 307, megane 2, fabia. Najbardziej babski i calkiem ladny jest peugeot 307. Macie jakies doswiadczenia? Ponoc francuzy awaryjne, raczej chodzi o male jakies awaryjki elektryczne niz duze wady mechaniczne. Dajcie jakas niezawodna propozycje. Z silnikiem benzynowym ktory sie nie rozleci przy 200k km. Budzet 8-10k cebulionow. #motoryzacja #samochody #pytaniedoeksperta
  • 24
@skowyr: nie wiem co to znaczy "clio lipa" i nie wiem jak ktoś tutaj ma pomóc jak nawet nie próbujesz uzasadnić co i dlaczego nie pasuje. W taki sposób możemy ci wrzucić całą listę samochodów wyprodukowanych od 1998 do 2006 roku i olać temat
@sebool12: ktory? 1,2? 1,4mpi? Panietam ze w golfach byl 1,4 ktory nie potrafil wytrzymac 150k. Ale to nie mpi. A w polo byly tez jakies 1,2 3 cylindrowy w ktorym przeskakiwal lancuch rozrzadu
@skowyr: W Fordach sypią się blachy, francuzy to porażka.
Popatrz na Seat Ibiza 6L w dieslu tym 1,9 bodajże 101KM lub 130KM
Lekkie auto, małe, zwinne, 6 litrów diesla w mieście pali, bezawaryjne praktycznie.
Ew nad tą fabią, ale design dużo bardziej na korzyść seata
@przem81: dizle odpadaja. Rozmowy jezdzi po kilka km. Auto nie zdarzy sie rozgrzac. Sam wiem po sobie. Moze po 10km w tym ponad polowa na autostradzie silnik dopiero ma temperature