Wpis z mikrobloga

@Blizz4rd: Niestety jakoś plecy mi słabo idą... ostatnie 2 tygodnie dokładałem praktycznie +5kg z treningu na trening w przysiadzie, ale martwy jakoś idzie tak sobie...
@brimen: #!$%@? jak? Ja podobny staż i MC się boje więcej jak 60 kg co by mi pleców nie urwało, podobnie przysiad jak 70kg szarpnę to już zaczynam się dygać o plecy. Chyba że to nie twoje pierwsze starcie z siłownią ?
@eMAGieIKa44: Właściwie odrabiam formę po prawie 4 latach przerwy (uszkodzony łokieć). Jedyny plus to że mniej więcej technikę pamiętam, chociaż cały czas nad tym pracuję i się dokształcam. Inna sprawa że generalnie nogi zawsze miałem dość mocne. Najważniejsza informacja jest taka że jestem mocno ulaną qrwą i jeszcze nawet nie doszedłem do podniesienia własnej masy np. w takim MC :)
@brimen: #!$%@? jak? Ja podobny staż i MC się boje więcej jak 60 kg co by mi pleców nie urwało, podobnie przysiad jak 70kg szarpnę to już zaczynam się dygać o plecy. Chyba że to nie twoje pierwsze starcie z siłownią ?

@brimen Jaka waga?

@Brofessor 163,7


@eMAGieIKa44: #!$%@?, facet waży 164 kg i się dziwicie, że może tak progresować. Przecież przy takiej masie jego mięśnie się wzmocniły.