Wpis z mikrobloga

@dendi9 15 lat temu byś powiedział (prześmiewczo) wieśniak/miastowy w zależności z jakiego środowiska pochodziłeś. Wiadomo, rozdajo to pierwszorzedny przykład takiego zachowania.
Coś mie bierze jak to czytam. do najstarszych nie należę (lvl30 here),ale jestem pewny,że jak to leciało w TV to pewnie wielu z tych,co teraz krytykujo albo jeszcze nie było na świecie,albo na chleb mówiło pep (#pdk).

prawda jest taka, @angerisagift: @laquilat: @ll_Mario_ll: @PanJanKochany , że to wtedy naprawdę bawiło tych "Januszy" i "Grażyny", czy tam "Karyny", którymi tak gardzicie. Nie było jeszcze wypoku, żeby można sobie było
@ainthere: akurat pamiętam te "zamierzchłe czasy" dość dobrze, bo jestem ciut od Ciebie starszy i już wtedy to było słabe i żenujące. Nie wiem też skąd pomysł, że to wykop jest potrzebny żeby się na żenadzie poznać.
A na chleb, to się mówi bep kolego :)
@PanJanKochany: Panie Janie Kochany. Sam zauważyłem, że do najstarszych nie należę, dziękuję że jeszcze byłeś uprzejmy to podkreślić. Cieszę się, że miałeś wówczas dostęp do rozrywki najwyższej klasy. Zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo cieszy mnie, że nie należysz do osób, którym wykop pomaga odróżnić żenadę od nie-żenady (zapewne dlatego, że umiałeś to robić już wcześniej). A skąd ten pomysł? Panie Janie, rozejrzyj sie Pan.
A