Wpis z mikrobloga

@ronette: ooo, też się spytam, też własnie kończę ecocerę i nie planuję kupna następnego, a skusiły mnie bardzo dobre opinie ( ͡° ʖ̯ ͡°) może te z paese będą lepsze?
@Lipwig: ze zmatowienia ryżowym ecocery jestem zadowolona, nie polubiliśmy się przez widoczne mankamenty na twarzy i tego, że ta biel jednak (mimo bardzo bladej cery) się u mnie odcina, a nakładam mało pędzlem. po prostu nie to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ronette: no właśnie te same wady odczuwam, lekkie skórki i wszystko widoczne jakbym była jaszczurką i puder bardzo się odcinający od kolorytu twarzy. aż chyba recenzje na wizażu czy gdzieś tam napiszę, by dziewczyny z mieszaną skórą, szczególnie w okresie grzania kaloryferów, uważały.

btw. stay matte ten też mam, używam w niecodziennym makijażu i jest spoko, choć u mnie akurat nadaje koloru
@ronette: Jak nie masz suchej cery to bambusowy/ryzowy z Paese. Ja od siebie polecam puder Nanda, dostępny na aliexpress w cenie 2-4$. Kupiłam ostatnio tez transparentny z Pierre Rene, ale dla mojej białej twarzy jest jak przezroczysty, a jak próbowałam na mamie to wygladala jakby sie obsypala maka. xd