Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie jakie są wasze ulubione dania gotowe ze słoików, która firma wg was robi to dobrze? Nie jestem zwolennikiem słoików, ale nieraz ratują nam życie, czy to w pracy, czy na studiach. Zauważyłem, że coraz więcej firm zaczęło zwracać uwagę na to czym nas karmią i dodają coraz mniej śmieci. W ankiecie są firmy, ale w komentarzu możecie napisać już jakieś typowe danie.


#gotujzwykopem #pracbaza
niski44 - Mirki, powiedzcie jakie są wasze ulubione dania gotowe ze słoików, która fi...

źródło: comment_jYCml7UW00NFXUxazg1QkxmtxE2Vqogc.jpg

Pobierz

Co smakuje najlepiej?

  • Łowicz 26.8% (15)
  • Rolnik 8.9% (5)
  • Międzychód 8.9% (5)
  • Pudliszki 25.0% (14)
  • Pamapol 3.6% (2)
  • Profi 5.4% (3)
  • Kuchnia Staropolska 8.9% (5)
  • Stoczek 1.8% (1)
  • Agrovita 1.8% (1)
  • Tesco 8.9% (5)

Oddanych głosów: 56

  • 20
  • Odpowiedz
@niski44: a ja sie osobiscie zawsze dziwie tym co kupują takie podle gotowce. Przeciez juz chociazby w weekend mozna ustać przy garach i zrobic wiecej porcji, dać w słoiki albo zamrozić - zdrowiej, taniej i smaczniej. Kupilem kiedys jakiegos takiego gotowca ze słoika i byl kiepski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@niski44: jedyne sloiki jakie kupowalam kiedys, zanim jeszcze ogarnialam jako tako gotowanie, to bylo leczo.
Zawsze sie balam kupowac cos gotowego juz z miesem.

A tak podsmazylo sie cebulke i kielbaske i namiastka lecza byla.

Dobre bylo to z Urbanka (o ile dobrze pamietam).
  • Odpowiedz
@niski44: Tylko Międzychód. Łowicz, Pudliszki i inne gówna (tak -> gówna) to chemia i syf. Są po prostu najbardziej znani -> stąd wynik ankiety.
Polecam zapoznać się z moją ulubioną słoikową firmą ;)
  • Odpowiedz