Wpis z mikrobloga

  • 1055
Ta płyta działa bez prądu i bez gazu. I tez jest inteligentna - gdzie położysz tam grzeje. - na obrzeżach ma funkcję podtrzymywania ciepła- posiłek utrzymuje temperaturę przez wiele godzin.
Dodatkowym atutem jest funkcja kaloryfera jak i również suszarki na pranie.
A jak ściągniesz kółka to i kiełbasę na ogniu przyrządzisz.

Szach Mat @SOLGAZ
PrevuD - Ta płyta działa bez prądu i bez gazu. I tez jest inteligentna - gdzie położy...

źródło: comment_nnQe07l1xrFBwphmVnJhXTbVQoUWppcI.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
a płyta działa bez prądu i bez gazu. I tez jest inteligentna - gdzie położysz tam grzeje. - na obrzeżach ma funkcję podtrzymywania ciepła- posiłek utrzymuje temperaturę przez wiele godzin.


@PrevuD: zapomniałeś dodać, że śmieci w dodatku nie trzeba wynosić, można je samemu w domu poza puszkami i butelkami zutylizować
  • Odpowiedz
Babcia zawsze z uśmiechem: "Nie baw się ogniem, bo będziesz w nocy sikał!"


@Yubi: To samo u mnie :D W końcu wiadomo czy faktycznie tak to działa? (I ciekawe dlaczego)
  • Odpowiedz
@PrevuD: kurde :D uwielbiałem jak w zimie babcie w tym paliła ;) zapach jaki roznosił się po chałpce był nie do opisania ;) kojarzy mi się z dzieciństwem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@PrevuD ale nie ma ogrzewania, jest niebezpieczny, niewygodny i ma całkowicie inną budowę niż samochód...

a kuchenki zarówno kształtem, budową i funkcjonalnością są podobne- z tym że moja was "nokałtuje"!

O przepraszam, bez siodła w zimie, to super grzejnik! Wygodna kwestia przyzwyczajenia i chęci. Z niebezpieczeństwem też bym spekulowała, chociaż zanim usłyszę, że się czepiam szczegółów, to masz rację i porównanie SOLGAZU było z dupy. Pozdrawiam. :D
  • Odpowiedz