Wpis z mikrobloga

Coś mi się ostatnio psuje mój wysłużony S5 i się zastanawiam czy iPhone SE jest wart prawie dwukrotności kwoty jaką wydałbym na Nexusa 5X? W zasadzie zabawy w rooty i cotygodniowe zmienianie romów od 2009 roku żeby wszystko działało mnie znudziły ze 2 lata temu i teraz chcę mieć coś ze wsparciem producenta, a nie koniecznością używania Cyanogenmoda czy innych cudaków.

Najważniejsze są dla mnie dobre zdjęcia i możliwość korzystania z ekosystemu Google (Inbox, Keep, Dysk, Dokumenty, Mapy, Zdjęcia), ale to chyba potrafi jeden i drugi, a także możliwość pewnego zaszyfrowania urządzenia (na Androidzie 6.0 ostatnio skończyło się to u mnie bootloopem i kombinowaniem jak z tego wyjść). Pamięci wystarczy mi 32GB, muzyki nie mam zamiaru przechowywać poza jakąś jedną czy dwiema playlistami ze Spotify.

Czy ta gwarancja Apple na 1 rok to prawda? Trochę krótko. Co w takim wypadku z rękojmią - też jest na rok czy już "normalnie" na dwa lata?

#iphone #android
  • 9
@wysuszony: generalnie polecam, ceny zmalały ostatnio, ja za mój 64 GB płaciłam 2800, a w mediaexpert są już po 2300(?) coś takiego. Tylni aparat super, z przednim szału nie ma. Masz rok gwarancji Apple oraz rok gwarancji sklepu w którym kupowałeś telefon np. iSpot.