Wpis z mikrobloga

Nie wydałem na tą grę ani grosza, nie mam legendarek, mam kilka przygód, gram od miesiąca regularnie, maksymalna ranga to 19. Ta walka rankingowa była praktycznie niemożliwa do wygrania, wojownik c'thun 29/29, a ja bardzo tani deck Shamana, ale obu nam skończyły się karty. Oszukał mnie udając, że jest AFK, a tylko czekał aż dodam miniony na planszę i użył dwa razy Karczemnej Bójki, gdy wydawało się, że wychodzę na prostą. Gdyby nie pajączek dający Froga na c'thuna, to byłby koniec. To jest życie na krawędzi.
https://hsreplay.net/replay/eKjgVmX72LBNDYfpKheFt3
#hearthstone
  • 14
Polecam też grę w innym regionie na arenach a potem na głownym, lepsze to niż samo kupowanie pakietów.


@JazzJackrabbit: co to właściwie zmienia? Jedno konto na różnych regionach są od siebie niezależne, więc nie dostanę żadnego profitu na głównym koncie, prawda?
@Zakopianczyk: Skoro masz problem z wyjściem poza 19 rangę to założyłem, że też sobie niezbyt radzisz na arenie, a generalnie trzeba mieć 3 wygrane aby nie być stratnym za wejście, czasem 2. Wspomniałeś też, że kupujesz przygody więc tam też mógłbyś ćwiczyć arenę aby dobić do magicznych 7 wygranych które generalnie gwarantują zwrot złota oprócz nagród, wtedy zasób złota ci nie maleje i sobie dalej robisz przygody.