Wpis z mikrobloga

Mirki, wczoraj dałem pytanie odnośnie nowego kompa i parę osób pomogło mi w tej kwestii, za co wielkie dzięki :) Sprawa wygląda, tak że złożyłem zestawik (jest tylko inny zasilacz, bo tamtego nie mają) w proline, cenowo wychodzi podobnie i chyba bym się skłaniał żeby u nich kupić. Pamiętam, że paru wykopków polecało ten sklep, jako jeden z lepszych :) Dodatkowo chyba dopłacę 30 złotych i wezmę gtx 1060 Super Jet Stream, która jest lekko podkręcona. Wiem, że mogę wydawać się lekko upierdliwy, ale w temacie sprzętu komputerowego to ja już długo nie siedzę, a tutaj podobno można liczyć na pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace

PS. Jak się tu woła?
Pobierz guru8 - Mirki, wczoraj dałem pytanie odnośnie nowego kompa i parę osób pomogło mi w t...
źródło: comment_7E6aWexDsVbh46zNHexQZX4Cw9ndLBOV.jpg
  • 27
No wiadomo, że do grania. OEM jest nie całe 50 zł tańszy no i chyba jedyna różnica jest taka, że jest bez pudełka (?). I w proline nie ma boxa :)
@guru8: 99 zł za złożenie komputera?:D weź sobie zamów części i zrób to sam, to czysta frajda. A jak będziesz miał jakiś problem to zawołaj kolegę i za flaszkę Ci pomoże.
@impli: Gadałem z nim, mówi że może pomóc, ale sam nigdy tego nie robił. Może mi jeszcze brat pomoże, ale nie wiadomo kiedy by miał czas. Ja kiedyś swój stary komputer demontowałem i składałem parę razy, ale to było 10+ lat temu i wiedziałem jak to podłączyć :) Jakieś instrukcje podłączenia tego by były w pudełkach? Z montażem procka jak jest, bardzo trzeba uważać?