Wpis z mikrobloga

Beke mam ostatnimi czasy, gdy patrzę na niegdyś wielkie damy i niedostępne koleżanki szukające księcia z bajki. Przyglądasz się takim i z roku na rok a te im bliżej 30-tki popadają w coraz większą desperację. Nie ma faceta z "kwadratem", i furą, czy własnym biznesem. Nawet przystojnych czy zadbanych już zaczyna brakować. Desperatki popadają w skrajność, biorą już co popadnie, byle tylko nie zostać starą panną. Miałaś urwa całe życie w garści, teraz nawet gołąb już na Ciebie nie spojrzy
#gownowpis #przemyslenia #logikarozowychpaskow
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@janeeyrie zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na litość boską Wpis jest skierowany do kobiet, które w tym fakcie przesadzają, nie do normalnych dziewczyn, które mają w miłości pecha czy trafiają na debili. Nie popadaj ze skrajności w skrajność i nie manipuluj sensem wypowiedzi. Zastanawiałem się, czy ta sytuacja nie jest między innymi spowodowana faktem, że więcej jest mężczyzn niż kobiet. Coś 52% do
  • Odpowiedz
Może wcześniej nie wiedziała czego chce, a teraz już wie i dlatego jest jej łatwiej się ustatkować? Może nie była gotowa na stały związek (znowu, facetom to uchodzi na sucho, ale kobieta ma brać ślub jak ma 20 lat, bo tak i koniec)?


@janeeyrie: Czyli po prostu nie dojrzała do związku i traktuje potencjalnych partnerów bez jakiegoś większego szacunku. A potem ręka w nocniku i trzeba nauczyć się żyć z
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda: hehe cos w tym jest. Bylem w sierpniu u kolezanki z liceum na weselu, sila rzeczy bylo tez wielu/e znajomych i kolegow/kolezanek. Nie mam auta w Polsce wiec wzialem e klase 2016 z wypozyczalni i sie zaczelo. Nie szlo sie odpedzic od dawno nie widzianych kolezanek XD a jak sie dowiedzialy, ze stanowisko kierownicze za granica to majtki niemal przez glowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@janeeyrie i co z tego? Rozmawiajmy o faktach a nie o tym czego dziewczyna nie wie. Ja nie twierdze ze latwo jest pozostac racjonalnym jak sie ma dużo atencji, no ale to sie w koncu msci i im wcześniej podstazaly 'obiekt westchnień' to zrozumie tym wieksza szansa na wybor odpowiedniego faceta.
  • Odpowiedz
dziewczyny szukają fajnych facetów


@janeeyrie: $$$ - do tego się sprowadza co napisał OP - mieszkanie, samochód, firma. Ty to ładnie potwierdziłaś, bo taki jest "fajny". Takie właśnie są kobiety - zamiast pomóc coś razem budować, chcą na gotowe przychodzić.
  • Odpowiedz
No tak, ale ja właśnie tylko pytam - co to znaczy "wybrzydzanie" i co wybrzydzaniem nie jest? Co trzeba zrobić, żeby nie zostać posądzoną o wybrzydzanie, być w związku z kimś, kogo się już nie chce?


@Marbarella: Jak jesteś 7/10 i masz chłopa 7/10, który nie jest życiową #!$%@?ą ani nie jest dupkiem, to jak nadal ci mało, to wybrzydzasz. Oczywiście duży skrót myślowy. Ale jak któryś z kolei chłop tego poziomu jest "be", to znaczy, że coś tu jest z kimś nie tak i prawdopodobnie nie z tymi kolesiami. Raz można się pomylić. Dwa też. No nawet trzy razy. Ale powyżej to już raczej nie chodzi o facetów. Nawet w jakichś badaniach socjologicznych im wyszło, że jak kobieta jest chyba po 5 związkach to już generalnie można wywalić do śmietnika. Ryzyko rozpadu kolejnego związku jest tak duże, że szkoda nawet próbować. Statystyki są niestety brutalne. Ale u facetów pewnie podobnie to wygląda.

A problem z laskami o których pisze OP jest taki, że one sobie ciągle dodają ficzerów do facetów. W sensie jak jeden był bogaty, to teraz niech wszyscy będą bogaci. Jak jeden był przystojny, to teraz w sumie każdy następny też powinien. I po pewnym czasie tworzy się "idealny zlepek", który fizycznie nie istnieje a nawet jak istnieje, to karyną mógłby co najwyżej gardzić dla sportu. Zamiast po prostu ustawić poprzeczkę na poziomie osiągalnym po pierwsze przez faceta a po drugie przez siebie aby faceta o takiej poprzeczce w ogóle interesować, to marzą o książętach o wyglądzie z okładek Men's Health, którzy rozbijają się mercedesami po klubach w Londynie, bo na serialach widziały, że tak żyją ludzie sukcesu i one też tak chcą xD I czekają latami na tego wymarzonego księcia zamiast pogodzić się po prostu z losem, że nie każda będzie żoną Lewandowskiego czy innego życiowego farciarza i trzeba rozgrywać karty w inny sposób - ot znaleźć sobie chłopa z którym fajnie spędza się czas, który nie jest pierdołą i zająć się czymś innym w życiu niż huśtaniem dupskiem po klubach próbując złowić księcia. I to jej nabije znacznie dużo więcej matrymonialnej wartości, która się utrzyma nawet jakby w tym związku nie wyszło. Bo np. będzie umieć gotować, będzie mieć jakieś hobby, zainteresowania,
  • Odpowiedz
@janeeyrie: (CC @Marbarella )

To wytłumacz. Kolega narzeka, że dziewczyny szukają fajnych facetów, zamiast ślubować wieczną miłość pierwszemu, który łaskawie się z nimi umówi. Czego nie zrozumiałam?

Chodzi o to, że nierealne oczekiwania się nie opłacają.

Chodzi o to, że za "fajnego faceta" kobiety uważają może top 20% populacji. To na serio znaczące. Z badań wynika interesująca prawidłowość. Gdy kobiety oceniają jednego faceta po drugim, a potem podliczysz wyniki, to wychodzi na to, że oceniły 80% facetów jako... "poniżej przeciętnej" (!). Ich pojęcie przeciętności jest statystycznie wypaczone, a "przeciętniaka" to praktycznie
  • Odpowiedz
@janeeyrie:

Nie wyobrażam sobie gorszej platformy do wyrywania lasek niż wypok

A kto powiedział, że robię to na wykopie?

Srsly, nie wiem czy to dla Ciebie takie dziwne, czy zaskakujące, ale jakoś pisanie tutaj shitpostów (to głównie te o dupach dały mi ranking/followersów) nie zajmuje mi tyle wolnego czasu, żeby nie zostało go na wiele innych rzeczy. Mam całkiem sporą listę zainteresowań/hobby, ale jakbym ją wymieniał, shitposty czy kwestie damsko-męskie nawet by mi pewnie nie przyszły
  • Odpowiedz