Wpis z mikrobloga

Beke mam ostatnimi czasy, gdy patrzę na niegdyś wielkie damy i niedostępne koleżanki szukające księcia z bajki. Przyglądasz się takim i z roku na rok a te im bliżej 30-tki popadają w coraz większą desperację. Nie ma faceta z "kwadratem", i furą, czy własnym biznesem. Nawet przystojnych czy zadbanych już zaczyna brakować. Desperatki popadają w skrajność, biorą już co popadnie, byle tylko nie zostać starą panną. Miałaś urwa całe życie w garści, teraz nawet gołąb już na Ciebie nie spojrzy
#gownowpis #przemyslenia #logikarozowychpaskow
  • 41
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda: No chyba normalne, że ludzie szukają partnera, z którym będzie im dobrze. Nie wiem jak sobie wyobrażają tworzenie związku ludzie Twojego pokroju. Że dziewczyna powinna się hajtnąć z pierwszym gościem który do niej zagada w klubie, podejrzewam. Rozumiem że ty też planujesz wziąć ślub z pierwszą dziewczyną, która na ciebie spojrzy, bo nie jesteś przecież taki zły i wybredny jak te głupie laski.
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda @Jezykkk: To wytłumacz. Kolega narzeka, że dziewczyny szukają fajnych facetów, zamiast ślubować wieczną miłość pierwszemu, który łaskawie się z nimi umówi. Czego nie zrozumiałam? Jednym się udaje, innym nie, niektóre zostają bez partnera, takie życie. Zwyczajny rachunek prawdopodobieństwa, albo trafisz na kogoś, z kim chcesz być i do kogo pasujesz, albo nie trafisz. Są dziewczyny bardzo nieśmiałe, które mają nie mniejszy problem ze stworzeniem związku niż piwniczanie spod
  • Odpowiedz
@janeeyrie: wydaje mi się, że autorowi bardziej chodziło o te kobiety, które mają zbyt wysokie wymagania w stosunku do tego co same mogą dać. Też znam takie dziewczyny i niektórych mi żal, z innych się śmieję, normalna kolej rzeczy ;)
niestety masz tendencje do popadania w skrajność w swoich wypowiedziach. Spróbuj spojrzeć na temat szerzej, bez z góry narzuconych pryzmatów.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Autorowi właśnie chodzi o ten typ zahaczający o imprezowiczki- jeśli chodzi o charakter. Wydziwia taka, szuka tylko problemu w potencjalnym partnerze i ogólnie ma ego takie że nie dogodzisz choćby się stanęło na rzęsach. Tak sobie wesoło idą przez świat takie panny rzucając albo bałamucąc zainteresowanych samców. Po czym pod koniec studiów lub przy 30stce zapala się takiemu różowemu czerwona lampka i zaczyna się konkretna farsa.

Chodzi tu o
  • Odpowiedz
@samseusun: Ale jeśli te dziewczyny miały powodzenie, to znaczy że miały coś do zaoferowania, choćby wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc ciężko powiedzieć, że wymagały za dużo. Poza tym, skoro ich postępowanie było według OP-a złe, to jakie powinno być właściwe? Bo tak to zrozumiałam, że dziewczyna powinna trzymać się na siłę pierwszego związku jaki znajdzie, bo później spadnie jej atrakcyjność i będzie sama i żałosna.
  • Odpowiedz
@Marbarella: i znów uogólniasz ;) jaki procent spośród Twoich znajomych to pary z pierwszego wyboru?
Skoro już o wyglądzie mowa, to znam dziewczyny, które według mnie są piękne, ale jestem na tyle rozsądny, żeby omijać je szerokim łukiem. Ja się nauczyłem i zapewniam Cię, że inni tez prędzej czy później się uczą (no chyba, że to ameby umysłowe). A taka dziewczyna ma powodzenie, ale nie ma stałego faceta, co jej
  • Odpowiedz
@Marbarella: Chodzi o to, ze przez cały czas wybrzydzała, bo myślała ze może, a potem przyszedł czas, ze nie mogła juz tak postępować i wybiera takiego jaki jest akurat dla niej dostępny.
  • Odpowiedz
  • 3
@janeeyrie ja nie muszę planować. - jestem 7 lat w jednym związku. Związek ten poprzedzały krótsze, więc nie z dupy wziąłem swoją opinię. Nie jest dziwne to, że każdy szuka dobrego partnera, tylko to, że są osoby szukające ideału.
Miłość to nie tylko sztuka wyboru, ale umiejętność pielęgnacji i sztuka poświęcenia na dłuższą metę. Planowanie każdej chwili tak, aby jej nie zepsuć ale i się nią nie zachłysnąć. Tutaj budujesz a
  • Odpowiedz
Wydziwia taka, szuka tylko problemu w potencjalnym partnerze


@samseusun: @ludzik: Może wcześniej nie wiedziała czego chce, a teraz już wie i dlatego jest jej łatwiej się ustatkować? Może nie była gotowa na stały związek (znowu, facetom to uchodzi na sucho, ale kobieta ma brać ślub jak ma 20 lat, bo tak i koniec)?

Haha, 1%, No na pewno.


@dnasstorm: Taka prawda, większość facetów koło czterdziestki zaczyna
  • Odpowiedz