Wpis z mikrobloga

@Seif: zadzowń i ich #!$%@?. To zawsze działa. Powiedz, że w umowie masz napisane 100/10 a tu jest całkiem co innego. Wspomnij coś o rozwiązaniu umowy. Jak o tym wspomnisz to będzie gitara.
@WuDwaKa: @Olivaster: No... to potrzebowałbym w takim razie złączki jakiejś albo przejściówki, bo jednożyłowego kabla raczej nie podepnę do zwykłej wbudowanej sieciówki Realteka umieszczonej na płycie głównej w PC.

@fanki: Nigdy się z nimi nie kontaktowałem, bo nie miałem potrzeby. A straszenie ich zerwaniem umowy z powodu wolniejszego internetu? Powiem szczerze - to i tak nic nie da, bo to jedyny dostawca sieci w moim mieście, mający monopol na
@polecam_poczytac_heideggera: To, że pierwszy raz w życiu słyszę o jakiejś Inei, a Fastnet uważałem za umarły nie oznacza że kłamię. Zwyczajnie nie orientuję się w dostawcach internetu a Netii nie ufam. Nie wiem, może jest jeszcze ktoś kto oferuje kablówkę + nie-radiowy-internet, ale nie sądzę. A Orange... to Orange, inna bajka, o której nie powinno się wspominać (raz miałem, wolę nie mieć internetu niż używać tego "czegoś").

Edit: W sumie ta
@kenguh: ja niestety nie jestem w zasięgu multimedii, a szkoda, bo wydaje się całkiem spoko i jakby można było, to chętnie bym zmienił dostawcę. Bo ile można mieć tem #!$%@? internet z limitem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Seif:

To, że pierwszy raz w życiu słyszę o jakiejś Inei, a Fastnet uważałem za umarły nie oznacza że kłamię.

No kiedy piszesz nieprawdę i przyznajesz się do tego, że nie znasz tematu to nieświadomie kłamiesz.

Zwyczajnie nie orientuję się w dostawcach internetu

Czyli "nie znam się to się wypowiem"? xD

Netii nie ufam.

Masz jakieś racjonalne podstawy?

A Orange... to Orange, inna bajka, o której nie powinno się wspominać (raz