Wpis z mikrobloga

to po co obiecuje ze to zrobi?


@Krisskow: Ech, widzisz słowa, że chce? Reszta to tryb przypuszczjący.

Stwierdził ze ZROBI nie ze może zrobi a może nie, zależy xD. Świadomie wiec kłamał


@Krisskow: Nie widze tam słowa obiecał, do tego projekt ustawy złożył. Nie ma kompetencji Sejmu i rządu. Więc tu się jego rola kończy. Słaby troll.
nawet ta jego obietnica była żałosna,co komu z 8k rocznie ? kto zarabia 700 zł miesięcznie? chyba student na 1/3 etatu i nawet takiego postulatu te bolszewiki nie są wstanie spełnić


@Hamouma: TK dał wyrok, że kwota wolna ma wynosić 6 tys. Do tego te podniesienie tej kwoty niby spowoduje ubytki w budżecie w wys. 20 mld złotych, więc sam widzisz jak się od lat rządzą( )
Widzisz słowa, że "chce" oraz tryb przypuszczający? Prezydent w teorii jest bezpartyjny poza tym. Nie może ingerować w pracę parlamentu i rządu( )( )


@Kaczypawlak: Tryb przypuszczający dotyczy tego, że jeżeli zostanie prezydentem. Został więc powinno być wykonane. Nikt by nie oczekiwał od niego spełnienia obietnic gdyby go nie wybrano. Obrona PiSowców tej kłamliwej marionetki jest wręcz żałosna.
Tryb przypuszczający dotyczy tego, że jeżeli zostanie prezydentem. Został więc powinno być wykonane


@chanelzeg: I projekt złożył ustawy. Więcej nie może, od tego jest Sejm i rząd. Witaj w polskim systemie politycznym.

Nikt by nie oczekiwał od niego spełnienia obietnic gdyby go nie wybrano


@chanelzeg: Z takim poziomem jak reprezentujesz to cóż, wszystkiego można się spodziewac.

Obrona PiSowców tej kłamliwej marionetki jest wręcz żałosna


@chanelzeg: I już jazdy, że
@chanelzeg: To już pretensje do rządu. Prezydent budżetu państwa nie ustala. Inna sprawa ja bym do niego napisał, w teorii lobbować może, jednak aż tyle. Tu faktycznie możesz mieć zarzuty. Może mu pismo trzeba wysłać?( ͡º ͜ʖ͡º)
Powiedzmy sobie otwarcie, Duda wygrał bo posługiwał się półprawdami. Mówiąc, że przywróci wiek emerytalny miał na myśli złożenie projektu, tak samo było z kwotą. Tylko gdyby brać pod uwagę uczciwość takich deklaracji to dziś nie byłby prezydentem, bo niestety ale 3/4 wyborców nie ma pojęcia jakie uprawnienia ma prezydent. Co za tym idzie, gdy Duda gadał, że przywróci wiek i podniesie kwotę to wyborcy wierzyli i głosowali. Gdyby powiedział, że złoży taki
@Kaczypawlak: Jednym słowem prezydent akceptuje sytuację w której państwo Polskie traktuje najgorzej tych którzy są w najgorszej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niewiele chce z tym zrobić, nie słyszałem jakiegoś tupania nóżką

Dobra druga tura wyborów prezydenckich, jednak nie miałem wyboru( )


@Kaczypawlak: więc przez takich kucy jak ty kraj zostanie #!$%@? przez PiS, brawo
Jednym słowem prezydent akceptuje sytuację w której państwo Polskie traktuje najgorzej tych którzy są w najgorszej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niewiele chce z tym zrobić, nie słyszałem jakiegoś tupania nóżką


@stjimmy: No właśnie nie bardzo. Nie ma takich uprawnień;]

więc przez takich kucy jak ty kraj zostanie #!$%@? przez PiS, brawo


@stjimmy: No to trzeba było na kloca Komorowskiego stawiać, aby człowiek się nachapał