Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?ło was totalnie z tymi zniczami do #!$%@? Wacława.
Co roku #!$%@? nie można normalnie przez miasto przejechać, banda debili pcha się na każde skrzyżowanie mimo,
że nie ma miejsca aby z niego zjechać ale #!$%@? zielone miał to się #!$%@? i stoi blokując ruch z drugich świateł już też zielonych.
Mało #!$%@? jeszcze pretensje, taki #!$%@? dzisiaj pokazał mi faksa bo trąbiłem na debila jak stał na środku skrzyżowania.
Benzyny #!$%@? hektolitry psu w dupę, bo trzeba #!$%@?ć kilometry w korkach od cmentarza do cmentarza rano, w południe i wieczorem.
Gdziekolwiek człowiek nie chce wyjechać samochodoem to już #!$%@? wielkie planowanie którędy, żeby się nie #!$%@?ć w zniczowy korek
bo wszyscy nagle wycieczki na gofry cmentarne. Przeciez gdyby było u nas tyle ludzi na kilometr co Pekinie i każdy zjeb wsiadłby
w auto to #!$%@? na drogach sajgon, gdzie jest granica ludzie?. Zasyficie całe powiertrze spalinami, którymi później się dusimy w imię czego #!$%@? pytam? Pogańskie tradycje ludzi lasu... nie, chlewu całego osranego.
Co roku #!$%@? konkurs kto #!$%@? więcej zniczy na płytę gorbową za pięć tysięcy cebulionów dwa metry na trzy metry, która oczywiście jest obowiązkowym zakupem bo ludzie zobaczoooo #!$%@? że ni ma i że bida.
Polaki biedaki tylko takie mogą kupić a żebraki cygany to już domy #!$%@? na tych cmentarzach stawiają. Patrzcie #!$%@? Ameryka taki kraj
bogady a ludzie nie wydają bez sensu pieniędzy na wielkie #!$%@? konstrukcje nagrobków i stosy zasranych zniczy.
Koszty #!$%@? energi wyprodukowania tych wszystkich lampionów i plastików do nich i wkładów do zniczy, ile to #!$%@? wtryskarek specjalnie zrobionych do #!$%@? tych kubeczków, ile pras do prasowania wkładów. Wszystko #!$%@? napędzane prądem ze spalanego węgla by ludzie lasu mogli pokazać jak pamiętają o ukochanych zmarłych a wszystko to pójdzie na śmieci za kilka dni.
Jaki to jest #!$%@? bezsens, marnotrastwo szkoda strzępić ryja. I wszystko samo się nakręca jak te #!$%@? mrówki co chodzą w kółko aż nie zginą, nie można znicza nie zapalić bo #!$%@? ludzie zobaczą że nie dbasz i będzie #!$%@?. Wy tępe #!$%@?, mistrzowie marnowania energii.
Gdybyście nie #!$%@? takich szopek, to już bylibyśmy na Marsie wy głupie zjeby.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz
źródło: comment_yBJiCAwCSI4cUmaOZ2nn4BZE2UrigI7N.jpg
  • 13
Przewidziałem niedaleką przyszłość obserwując to co działo się wczoraj i doszedłem do wniosku, że będziemy jeździć na cmentarze 1 listopada tylko z bateriami do ezniczy.
OP: @WolfSky Chodzi o to, że nie #!$%@? samochodem 30km po czterech cmentarzach żeby produkować śmieci i spaliny bo jest to #!$%@? modne. Ale jak już wyjeżdżasz rozwozić lampiony to #!$%@? stosuj się do przepisów ruchu drogowego a nie jeździsz jak #!$%@? małpa. A dupy to pękają wam za słowa prawdy, tylko #!$%@? za głęboko siedzicie w gównie żeby z niego wyjść. Nie trzeba być geniuszem żeby wpaść na to iż
OP: @Gitler Niestety nie byłem bo marnujecie energię na byle gówna jak widać z resztą.

@MojHonorToWiernosc A co mam nie jeździć tylko dlatego, że głubie zjeby #!$%@?ą po mieście z lampionami? Poza tym, nie chodzi o korki, tylko o marnowanie energii, surowców, trucie środowiska bo jesteście niedorozwinięci. To święto to tylko przykład czystego debilizmu.

@prnppp z jakich śmieci? Z moich? Z mojego kosza? Nikt nie będzie grzebał w moich śmieciach! #!$%@?
Pobierz
źródło: comment_bsB7FoVsvh0gF0Lg5rhYP4FcBAMuAvRo.jpg