Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki potrzebuję małej pomocy. Trudno się dostać z lotniska Modlin do "centrum" Warszawy? Z tego co się zorientowałem to jeżdżą tam "autobusy" kolei Mazowieckich i busy. Jakieś rezerwacje są potrzebne? Jakie są ceny? Z jakich to miejsc odjeżdża? Proszę o pomoc ponieważ jutro przylatuje moja młodsza siostra i nie mam niestety jak po nią pojechać. Docelowo ma się dostać na przystanek Polskiego Busa. Jakieś ProTipy? #modlin #modlinbus #pytanie #warszawa #kiciochpyta
  • 9
@HT-Ron: z modlina na mlociny (polskibus) to nie bedzie najlatwiej. ale chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie modlinbus (odjezdza z placu przed lotniskiem, widac je mocno bo sa fioletowe). jak nie to koleje mazowieckie (bus z lotniska do stacji modlin potem pociag do miasta). ale i tak w kazdej opcji musi sie dostac z centrum do mlocin (najlepiej metrem)
@HT-Ron: bezpośrednio na młociny to najszybciej Modlinbusem, ale brak miejsc w tym dniu, więc tak jak pisali wyżej w automatach na lotnisku/kasie kupuje się łączony bilet na km (autobus z lotniska na stację w Modlinie i pociągiem do wwy), autobusy są zsynchronizowane z przylotami, więc nie będzie musiała długo czekać, a wszystko jest dobrze oznakowane ;)