Wpis z mikrobloga

@sulkov: hurrrr w warszawie sami warszawiacy, hurrr w sopocie też sami warszawiacy hurr gdzie ja janusz mam jechać na wakacje. chyba tylko egipt last minet ol inkusiw mi został ;_;
@blend: Mam dwie zasady - na wakacje latam w miejsca na które nie stać januszy i trzymam się z daleka od polaków (bo Polakami to ich się nie da nazwać). A co do Sopotu - jak kto lubi. Ja wolę pojechać kilka kilometrów na pusta plażę.

A... Zapomniałem. Biedaki nie mieszkają 5 minut spacerem od wody i muszą tu przyjeżdżać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blend: nooo, teraz jeszcze parkową w Gdańsku zamykają, jak się nie pogodzę z sopotem to następny taki kurort to chyba władysławowo (,)

@blekitny_orzel: Jeśli chodzi przynajmniej o utrzymanie miasta i infrastrukrutrę, to karnowski jest wręcz tragiczny. Wystarczy przejechać się rowerem koło plaży od falochronu w Nowym Porcie do granicy z Gdynią, dokładnie widać gdzie kończy się Gdańsk, choćby po samym utrzymaniu, nawet nie jakości. Ale spoko,
@kisiowy: psiesyny z po przegłosowaly zmianę zagospodarowania terenu, będzie nowy luksusowy hotelik, propozycje projektów jak na razie totalnie mają w dupie formę i wygląd dotychczasowego domu zdrojowego który tam obecnie stoi. Z jednej strony rozumiem, bo Gdańsk próbuje to morze lepiej zagospodarować turystyczne ostatnio, z drugiej strony mega szkoda, bo to miejsce miało swój "swojski" klimat.

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zielone-swiatlo-dla-nowego-Domu-Zdrojowego-w-Jelitkowie-n106902.html
Jeśli chodzi przynajmniej o utrzymanie miasta i infrastrukrutrę, to karnowski jest wręcz tragiczny. Wystarczy przejechać się rowerem koło plaży od falochronu w Nowym Porcie do granicy z Gdynią, dokładnie widać gdzie kończy się Gdańsk, choćby po samym utrzymaniu, nawet nie jakości. Ale spoko, jeśli chodzi to w Gdynii jeszcze gorzej, jak w lesie xD


@kisiowy: naprawdę? Moim zdaniem infrastruktura w Sopocie jest ok. Wiesz, Karnowskiego nie cierpie, nigdy na tego kapusia
@blekitny_orzel: porównując jakość ścieżki (szczególnie na północ od mola), to przepraszam, ale jest wiele do powiedzenia. tak samo na temat utrzymania (np usunięcie liści itd). Co karnowski robi zamiast poprawić te ścieżki? Ustawia kuriozalne ograniczenia prędkości do 10km/h, po czym komediowo udowadnia przed kamerami że tak naprawdę da się jeździć.

Ostroga zaburzyła w cholerę przepływ wody i nie dość że zniszczyła sylwetkę mola, to jeszcze niedługo zrobi się za nią półwysep,
porównując jakość ścieżki (szczególnie na północ od mola), to przepraszam, ale jest wiele do powiedzenia.


@qwarqq: nie wiem, moim zdaniem jest ok... a też zdarza mi się na rowerze jechać.

np usunięcie liści itd)


@qwarqq: codziennie chodzę ulicami sopockimi i codziennie widzę serio sporo ekip sprzątających. Moim zdaniem aż normalnie mogliby przystopować z tym sprzątaniem... Nie wiem, często ludzie się czepiają, że "nie sprzątajo" a jak dla mnie to sprzątają