Wpis z mikrobloga

@I-__-I: zajebiste i zupełnie superlepsze niż timelapse przez ten trochę niekontrolowany ruch. Nie wim jak, ale sprzedaj to jako patent na teledysk dla jakiegoś kozackiego zespołu, albo weź to wyślij do jakiejś Bored Pandy, albo 9gaga, czy innego redita, bo warte uwagi, albo na jakiś konkurs krótkiego metrażu, bo jest potencjał. Serio, serio. B---a, propsy i w ogóle.
P.S. jak się nie pogniewasz, to podkradne pomysł i zrobię taki myk
  • Odpowiedz
@dktr: hmm ciekawy sposób na timelapsa pod warunkiem że masz gdzie trzymać pliki i chce Ci się to składać wszystko do kupy później. Ja na Twoim miejscu, jeśli planowałbym zrobienie timelapsa z 2 lat to zmieniłbym czas z 1 minuty na np. 1 godzię przynajmniej. Masz wtedy 24 klatki na dzień*365 daje Ci 8760 klatek rocznie! Jak ustawisz klatkarz na 25fps to wychodzi grubo ponad 5 minut timelapsa. Co i
  • Odpowiedz
@wietnam67: Mam gdzie to trzymać, robię co minutę bo czasem wyciągam kilka plików i sobie robię 2 dniowe timelapsy w 60fps. A w zdjęciach co minutę fajnie widać chmury.
@kopek: Nie, ta z tego filmu to jakiś GANZ, są ze dwie aircam, reszta to hikvision które uważam za najlepsze jeśli chodzi o jakość obrazu.
@mysteq: No raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mi się udało powiesić kilka kamer IP w fajnych miejscach i robię sobie jpgi co minutę. Jak się uzbiera z 2 lata zrobię fajny timelapse ;)


@dktr: jak tyś to zrobił, czym to jest zasilane i skąd dostęp do neta? Chyba że to na balkonie powiesiłeś
  • Odpowiedz
@Michuy: Link do kamer dosyłam sobie bezprzewodowo w 5GHz, mam kilka bardzo wysokich punktów z antenami i przy okazji jest tam też zasilanie. @kopek: Używam głownie kamer DS-2CD2020F do kupienia wszędzie.
  • Odpowiedz