Wpis z mikrobloga

Mirki ()
mój xiaomi mi4 wczoraj spotkał się z ziemią, pękła szybka. Smieszna sprawa bo rysek prawie nie widać, a dotyk nie działa tzn. działa miejscami. Idzie go odblokować(czasami ;-;) ale napisać coś czy cofnąć się do ekranu głównego już nie. Jak ocenić czy poszedł digitalizer czy sama szybka. Patrzyłem na allegro i jest jedna szybka z digitalizerem do wymiany za 120 zł, jednak wątpie żeby to był oryginał. Wymieniać samemu czy wysyłać do chin? Na gwarancje pewnie nie mam co liczyć ()

#xiaomi #gsm #smartphony #aliexpress #allegro Xiaomi z #ibuygou
  • 19
@sakson:
Compatible with:
Xiaomi 4 M4 Mi4 WCDMA version
Xiaomi 4 M4 Mi4 TD-SCDMA version
Xiaomi 4 M4 Mi4 CDMA version
Posiadam LTE więc 61$ :P, ile trwała dostawa? Wymiana trudna? Niby jest filmik na YT pod to robiłeś?
Jaki jest powód tego że świeci siętylko jeden przycisk? Gdybym oddał na serwis też by tak było XD? Różnicy w wyświetlaniu (jakość), nie ma?
@Gluten: Ten pasuje też do lte. Zamawiałem to wiem. Śmiało możesz zamawiać. Dostawa NLPost więc jakieś 2-3 tygodnie. Tylko, że okres od zamówienia do wysyłki może wyjść i z tydzień. Wymiana jest banalna. Na yt są filmiki. Suszarką podgrzewasz ekran i jakoś to idzie :D Przyciski myślę zależą od jakości wykonania.
@Gluten: z tego co ja się naszukałem to się nie da. Też miałem w pełni działający ekran i tylko dotyk zbity...
Po wymianie rozwaliłem sobie stary ekran z ciekawości i było to wszystko dość mocno sklejone(?) i bardzo cienkie warstwy magicznych rzeczy. Jest to technologia OGS - odsyłam do wiki.
@sakson: @B_Pal: Zamówiłem wczoraj, ale na maila nie dostałem ani potwierdzenia założenia tam konta, ani potwierdzenia zamówienia, ani potwierdzenia płatności. Co jest grane też tak mieliście? Zamówienie od wczoraj stoi "stock up" ale denerwuje mnie to że żadnego maila nie dostałem