Wpis z mikrobloga

Jak zapewne wiecie, wczoraj poległem podczas pełnienia obowiązków relacjonowania wieczornego wydania Wiadomości TVP1. Nie dałem rady pod ostrzałem bzdur i zakłamania wymyślonego przez ludzi nazywanych dla zmylenia przeciwnika, czyli narodu, dziennikarzami i reportażystami państwowych agencji informacyjnej. Swoje rany psychiczne zaleczyłem jak każdy wybitny pisarz butelką szlachetnego wysokooktanowego trunku i adaptacją Hamleta. Ale teraz wracam na stanowisko i wieńczę dzieło. Przed wami relacja z wczorajszego wydania Wiadomości.

#skrotwiadomosci

Trzeci oficer partyjnej piątej kolumny w szeregach telewizyjnych, mjr Michał Adamczyk na posterunku. Oto co dzisiaj w Wiadomościach:

- OLABOGA DEBATO PREZYDENCKO MANIPULOWALI
- Dziennikarze zostali przeszkoleni. Jeszcze nie daj Boże obronili dyplom i dowiedzieli się o etyce czy rzetelności--
- Gdańsk walczy o niepodległość, reszta kraju też by chciała.
- Jakiś niuniek
- Franciszek ze spóźnioną krucjatą w Szwecji
- Oczyszczanie prawdy od kłamstwa.
- Jakiś dziadzio

_____________

TEMAT NUMER JEDEN: TAJEMNICZE SZKOLENIA PRZED DEBATĄ MIAŁA BYĆ "DROBNA" ZŁOŚLIWOŚĆ POD ADRESEM DZIENNIKARZY TVP ALE PRZEZ PRZYPADEK ODKRYLIŚMY COŚ SZOKUJĄCEGO, POWTARZAM, SZOKUJĄCEGO - DZIENNIKARZE KTÓRZY PRZEPROWADZALI DEBATĘ W ZESZŁYM ROKU-
(chwila napięcia grozy)-PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO NIEJ!



Tak jak mam być przez chwilę poważny, to do oglądania tego materiału zabierałem się cztery razy i dalej do końca nie jestem pewien czy zrozumiałem o co chodzi. Wnikliwy czytelnik z łatwością zauważy, że owy materiał jest pociągnięciem tematu z przedwczoraj, kiedy to na warsztat zostały wzięte "tajemnicze fundacje" z którymi powiązani byli sędziowie TK, córka prezesa TK i była córka prezydenta. Albo odwrotnie. Już wtedy było żenująco źle, ale w najskrytszych snach nie sądziłem że ktoś wpadnie na pomysł robienia z tego kilkudniowej afery.
Ale o co się tak naprawdę rozchodzi:

Dziennikarzy którzy przygotowywali zeszłoroczną debatę pomiędzy PBK i PAD poprzednie władze TVP zesłały na szkolenie które prowadziła Róza Rzeplińska a z firmą która je przygotowywała związana była Zofia Komorowska, córka, powtarzam, córka jednego z kandydatów. Według niektórych mogła to być próba wpłynięcia na wynik debaty


AD POPULUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM. Już chyba wolę gdy TVP znajduje sobie #!$%@? ekspertów pokroju Lisickiego, Gmyza i pana prowadzącego kiosk od ośmiu lat, niż gdy odwołuje się do mitycznych "niektórych". Ale co się dzieje dalej. "Redaktor" Marcin Tulicki nam zaraz powie:

Prezydent Bronisław Komorowski zaatakował tak.

Brutal. Zaraz, czy oni znowu będą powtarzać materiał w którym Komorowski odwołuje się do strony
mamprawowiedziec.pl? Przecież to jest news sprzed roku, jak nie więcej. Minimum już dwa razy w materiałach Wiadomości próbowano z tego zrobić gównoburzę.

#!$%@?, jednak to robią


Portal MamPrawoWiedziec.pl którego założycielem jest fundacja Stowarzyszenie 61, której prezesem jest Róża Rzeplińska córka Andrzeja Rzeplińskiego.


Tak, to stara dobra metoda używana w większości komunistycznych reżimów, szukanie haków na ludzi zwłaszcza po rodzinie. Ale bawi mnie w tym wszystkim to, że tym hakiem jest Andrzej Rzepliński, powszechnie szanowany mąż stanu, strażnik praworządności w Polsce. Zdaniem TVP nie trzeba go oczerniać ani nic szukać na niego, bo to on jest tym czarnym punktem i każdy kto jest z nim związany jest stracony.

Wczoraj na Twitterze blogerka kataryna


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na Twitterze

Blogerka Kataryna

Naczelnym źródłem materiału otwierającego główne wydanie Wiadomości pierwszego programu telewizji publicznej jest usunięty tweet prawicowej blogerki


gwoli ścisłości to po tym fragmencie tak się udławiłem ze śmiechu, że moje narzędzie pracy wypadło mi z rąk, pozbawiając mnie możliwości napisania tej recenzji

Czaicie to? Jesteśmy rzetelną redakcją, nasze źródła są sprawdzone. Wszyscy ludzie prezydenta, Spotlight, oraz nowy hit o dziennikarstwie śledczym Tweety Kataryny.

Tak czy siak - kataryna jest tak ważną osobistością w polskim półświatku półdziennikarskim, że jej pomówienia drugiego oficera wykonawczego ministerstwa propaganady i gównoprawdy Krzysztofa Ziemca zasłużyły na specjalny komentarz. Róża Rzeplińska pomagała mu się przygotować do debaty. Ta zła Róża Rzeplińska. Córka. Jak ona śmiała się urodzić ze spermy swojego ojca no?

W dalszej części materiału, politredaktor Marcin Tulicki odczytuje z ekranu swoją wymianę z kataryną która odmawia wystąpienia przed kamerą bo jest 350 km od Warszawy. Dosłownie są pokazane własne tweety które pan redaktor czyta.

ja chyba #!$%@? śnię a w tym śnie znalazłem się po drugiej stronie lustra #!$%@?

Szkolenie dobrze pamięta zaatakowany przez blogerkę Krzysztof Ziemiec.


Uff, dobrze że przeżył ten atak. Ale był ranny, dlatego nie prowadzi dzisiejszego wydania

czy tylko dla mnie paranoją jest to, że "reporterzy" wiadomości przeprowadzili rozmowę ze swoim redakcyjnym kolegą który na codzień czyta wiadomości? czy tylko ja znam jakieś standardy?

Ale oddajmy głos Krzysiowi "Wiadomości" Ziemcowi:

Nie miałem pojęcia kto będzie prowadził te szkolenia. Nie miałem wiedzy że będzie to Róża Rzeplińska. Nie miałem żadnych stosunków seksualnych z tą panią.


Bo Róża Rzeplińska zna się z Zofią Komorowską. Wiecie. A Warszawa jest dużym miastem i nie ma szans żeby dwie establishmentowe córki się znały. To spisek. Mówiła że zawiesiła swoje członkowstwo w loży-- to jest w Stowarzyszeniu 61, ale kłamała. Znaleźliśmy dowody że potem była.

załóżmy że ww. rzeczy są prawdą, bo w sumie czemu nie. dalej nie wiem czemu to wszystko dowodzi, redaktor usilnie też unika stwierdzenia o co chodzi licząc że się domyślimy

W PRZYGOTOWANIU DEBATY BRAŁ UDZIAŁ MOJA POLIS FINANSOWANE PRZEZ STOWARZYSZENIE KLON / JAWOR. STRZAŁKI. FRUWAJĄCE PIENIĄDZE. STOCKOWE ANIMACJE. CHCIAŁBYM ANIMOWAĆ FRUWAJĄCE PIENIĄDZE DLA TVP, BYŁBY TO NAJDUMNIEJSZY WPIS DO MOJEGO CV.

CZŁONKIEM TEGO STOWARZYSZENIA JEST JAKUB WYGNAŃSKI? PAMIĘTACIE GO. WCZORAJ O NIM MÓWILIŚMY, ALE BYŁ NIKIM WIĘC TYLKO WSPOMNIELIŚMY ŻE BYŁ. DALEJ JEST NIKIM, ALE CIĄGLE SIĘ POJAWIA. PRZYPADEK???

WIĘCEJ STRZAŁEK. WIĘCEJ POWIĄZAŃ. WIĘCEJ ZOFII KOMOROWSKIEJ, CÓRKI BYŁEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. ZAZNACZAM TO Z PEŁNĄ POWAGĄ - CÓRKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. CZY POWIEDZIAŁEM JUŻ ŻE JEST CÓRKĄ? STRZAŁKI, MASŁO MAŚLANE, POWIĄZANIA, ZODIAC KILLER.

Politredaktor Tulicki bardzo lubi pokazywać screeny swoich wymian mailowych z osobami których dotyczy politreportaż. Jakoby na dowód że takie się odbyły, bo to chyba jedyny namacalny dowód jaki mógłby przedstawić. Czego jednak nie robi, to nie zasłania adresów mailowych na które wysyłał zapytania. Normalnie pomyślałbym, że to celowe i wykalkulowane działanie mające na celu zasypanie tych osób spamem od fanatyków, ale ponieważ pan politredaktor pracuje dla TVP, o wiele lepszą tezą jest przyjąć że jest po prostu skończonym idiotą.

Dla wielu elementy łączące debatę z córką byłego prezydenta są podejrzane.


Zieeeeeeeeeeew. Powinniśmy wprowadzić zasadę jak w baseballu, trzy strajki za to samo przewinienie i #!$%@? z gry.

Dzisiejszym ekspertem jest ziomek z wPolityce.pl. Kiwa głową jak posłuszny piesek, więc możemy przyjmować że coś tam w główce ma, skoro nie porusza się jak listek na wietrze. Co mówi?

Na pewno była to nieudolna próba wpłynięcia na wynik wyborów. Próba jak się okazało nieudana.


#!$%@?, czemu się do niego nie zgłosiliście na początku. Wyrok został wydany, sprawa rozwiązana, oszczędzilibyście mi butelkę białego rumu i pół godziny życia na ten #!$%@? materiał. Ekspert powiedział, będziecie go podważać? "Nieudolna próba która jak się okazało nieudana." A jak wszyscy wiemy, tautologia jest jedynym dowodem jaki potrzebujemy na dowiedzenie tezy.

Dalej pan Tulicki pokazuje rozmowę z Różą Rzeplińską. Proponuje ona spotkanie na cmentarzu, bo pasowałoby to do reportażu. Nie wiem co to #!$%@? znaczy, ale jeszcze lepszym pytaniem jest - co to do ciężkiej #!$%@? robi w wydaniu Wiadomości?

Pytali byłe władze TVP, ale nie odpowiedzieli. Winny się nie tłumaczy, czyż nie? Andrzej Godlewski, były szef Jedynki mówi że pytania były autorstwa wyłącznie Gawryluk i Ziemca. A CO Z FRAGMENTEM GDY KOMOROWSKI WSPOMNIAŁ O MAMPRAWOWIEDZIEC.PL, HMM?! AHA! TO BYŁY PYTANIA OD KANDYDATÓW, GODLEWSKI KŁAMAŁ, JEDEN SZTUM DLA TEGO PANA!

Trzy dni przed zakończeniem swojej kadencji Komorowski odznaczył Różę Rzeplińską Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski


Och, spójrzcie. To znaczy że odznaczenia od prezydenta #!$%@? znaczyły już trzy dni wcześniej niż podejrzewaliśmy!

____________

OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE WYDAŁ PREZES TELEWIZJI POLSKIEJ, ALE TEN DOBRY JAK CHLEB, PAN JACEK KURSKI, PANIE JACKU ODDAJĘ PANU GŁOS

Śmiem mówić o złamaniu standardów telewizji publicznej ponieważ mój tupet i ego są wyższe niż prędkość z jaką normalnie poruszam się po drogach publicznych

Winny jest zarząd. Uwolnić Ziemcerasza.


DZIĘKUJEMY PANIE JACKU!

____________

PYTANIA POZOSTAJĄ OCZYWIŚCIE CHODZI O PYTANIA WIDZÓW, CZY MOŻEMY SKOŃCZYĆ TEN #!$%@? TEMAT. TAKIEGO WAŁA WY GŁUPIE #!$%@? POLACZKI CO NAS OGLĄDACIE JESZCZE, DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAMY.
Pytania o tajemnicze fundacje których działalność jest tak tajemnicza że w ich działalności nie znaleźliśmy nic sprzecznego z prawem bądź etyką o czym moglibyśmy zrobić jakikolwiek sensowny materiał, więc w dalszym ciągu będziemy straszyć durnych polaczków
implikacją czegoś strasznego. Bo Trybunał, uuuuuouuuu.

TERAZ POWTÓRZYMY MATERIAŁ Z WCZORAJ. FUNDACJE. STRZAŁKI. WIĘCEJ STRZAŁEK. UJĘCIA WARSZAWY Z HELIKOPTERA. STRZAŁKI.

prof. Kamil Zaradkiewicz, konstytucjonalista, był dyrektor Biura Orzecznictwa i Studiów Trybunału Konstytucyjnego


za każdym #!$%@? razem xD

TWITTER. STRZAŁKI. HANNA GRONKIEWICZ-WALTZ. PEŁO. JERZY STĘPIEŃ. STRZAŁKI. TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY. ZOFIA KOMOROWSKA CÓRKA, POWTARZAM CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. RÓŻA RZEPLIŃSKA. ŻONA MARCINA WOJDATA. STRZAŁKI. RZEPLIŃSKI
o, znowu Jakub Wygnański, ta sama wypowiedź co wczoraj
TWITTER. KATARZYNA SADŁO. CZTERY STRZAŁKI. FUNDACJE. STRZAŁKI. ZOFIA KOMOROWSKA CÓRKA, POWTARZAM CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. ANDRZEJ ZOLL. ZNOWU JAKUB WYGNAŃSKI. STRZAŁKI. GADAJĄCA GŁOWA. JAKUB WYGNAŃSKI, TA SAMA WYPOWIEDŹ Z 26.10 I TAK #!$%@? DO #!$%@?

____________

DYPLOMACJA NA KOLANACH BARDZO RZETELNY I NIEMALŻE NIEOMYLNY TYGODNIK wSIECI OPUBLIKOWAŁ MATERIAŁY ZWIĄZANE ZE SMOLEŃSKIEM. CZAS NA TEMAT SMOLEŃSKI TO JEST PRZECIEŻ COŚ CO WSZYSCY LUBIMY. SZYFROGRAMY W KTÓRYCH ZOSTAŁY OPISANE KONTAKTY DYPLOMATYCZNE Z ROSJĄ PRZED I PO KATASTROFIE

czaicie to #!$%@?? mieliśmy przez 8 lat rząd który utrzymywał stosunki dyplomatyczne z rosją. zbiera mi się na wymioty, nie mogę uwierzyć że tak zaślepieni żyliśmy w takim kraju

KLUCZOWĄ SPRAWĄ DLA WŁADZ POLSKICH NIE BYŁO RZETELNE ŚLEDZTWO ALE UTRZYMANIE PRZYJAZNYCH RELACJI Z ROSJĄ

[potrzebne źródło]

Tusk rozmawia z Putinem na molo. Pewnie o morderstwie. Komorowski rozmawiał z Miedwiediewem. Zamiast obić mu mordę i wyciągnąć swojego naganiacza żeby pokazać kto rządzi w sprawie Smoleńska śmiał go zapewniać o pozostawieniu przyjaznych relacji. Klich dziękował władzom Rosji. Pewnie za sprawne przygotowanie morderstwa. Sikorski doceniał Rosjan. Pewnie za skuteczność w morderstwach.

a tak na poważnie teraz przez chwilkę: ze wszystkich materiałów jakie ukazały się w tym wydaniu, ten jest najobrzydliwszy z nich wszystkich, bo jak żaden inny próbuje zaszczuć Polaków i zasiać w nich świadomość, że utrzymywanie pozytywnych relacji z Rosją to coś haniebnego, powód do wstydu. materiał robi to w sposób perfidny i naprawdę niezasługujący na mój szczegółowy komentarz.

Jeśli temat katastrofy w ogóle podejmowano, to zapewne w takim i takim tonie.


JA PIERRRRRRRDOLĘĘĘĘĘĘĘĘ.

____________

GDAŃSKA ZAPRASZA IMIGRANTÓW. PAWEŁ ADAMOWICZ ZAPRASZA IMIGRANTÓW DO GDAŃSKA. ON JEST Z PEŁO, PAMIĘTACIE? DZISIAJ MAŁO BYŁO PEŁO, POPSIOCZMY COŚ TROCHĘ NA PEŁO. ADAMOWICZ POWOŁAŁ RADĘ OD IMIGRANTÓW, MÓWI ŻE >RATUJE HONOR POLSKI
Adamowicz zapewnia że "nie ma prawdziwych Polaków!" Co za #!$%@? i antypatriota, to kończy dowód, cbdu. Zapytaliśmy dwóch przypadkowych mieszkańców Gdańska co o tym sądzą. Są na nie. Co. Za. Przypadek. Gdybym nie wiedział nic o rzetelności dziennikarskiej pomyślałbym że celowo wybrali sobie ziomków do tego.
PROKURATURA GO PRZEŚWIETLA REEEEEEEE I ZATAIŁ MAJĄTEK REEEEEEE JEST Z PEŁO I MA MNÓSTWO RACHUNKÓW BANKOWYCH REEEEEEEEE CHYBA NIE ZNALEŹLIŚMY NA NIEGO NIC Z CZASÓW PRL REEEEEEEEEEE EWA BUGAŁA NIE W FORMIE REEEEEEEEE

____________

NOWY NUNCJUSZ APOSTOLSKI. JUŻ W POLSCE. TO JEST NEWS. TAK JAKBYŚCIE ZAPOMNIELI ŻE POLSKA JEST KRAJEM WYZNANIOWYM. TEN NUNCJUSZ ROBI WRAŻENIE BO BYŁ W OBCYCH KRAJACH. CZY JUŻ JESTEŚCIE POD WRAŻENIEM? CIEKAWE JAK CHRONI PEDOFILÓW PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI.

Jest duchowym synem Papieża Polaka


Nie mogłem xD

____________

PAPIEŻ FRANCISZEK W SZWECJI. LEWACKI PAPIEŻ W LEWACKIM KRAJU. NO ALE KATOLIK, WSZYSTKO CO KATOLICKIE JEST NEWSEM.

podczas mówienia o Lutrze pokazują fragmenty filmu Luter jezus maria ja #!$%@?ę #!$%@? ja chyba śnię

Nagle przechodzimy do prymasa Polaka. Coś tam mówi. Protestanci są gorsi od Polaków. Tj. Katolików. Na jedno wychodzi.

____________

KŁOPOTY HILLARY CLINTON.

Trump jest taki super. Znaczy jest zły, ALE TA HILLARY. Stopniała jej przewaga. Na prywatnym mailu już nie jesteś taka cwana. Wybory 4 listopada

To był chyba najkrótszy materiał dzisiaj, ale stężenie kłamstwa podobne jak w pozostałych. Na wschodnim froncie bez zmian.

____________

DRAMAT WE WŁOSZECH. BO WCZORAJ SIĘ NIE NAPATRZYLIŚCIE NA TE ZDJĘCIA. LUDZIE DALEJ NIE MAJĄ DACHU NAD GŁOWĄ. BAZYLIKA ŚW. BENEDYKTA JEST DALEJ #!$%@?. GENERALNIE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, ALE MAMY JESZCZE MIEJSCE NA TRZY MINUTY MATERIAŁU.

Nie no, nie mówię że mi nie szkoda Włochów, ale #!$%@? ile można. Spiski, Kościół Katolicki. Smoleńsk. Katastrofy naturalne. #!$%@? Wiadomości w pigułce.

____________

JUTRO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Uff, dobrze wiedzieć, bałem się że to przegapiłem.

____________

APEL KORNELA MORAWIECKIEGO. CO NAJMNIEJ TRZY MARSZE PRZEJDĄ ULICAMI WARSZAWY W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. PAN KORNEL SIĘ NIE ROZTROI I LICZY ŻE SIĘ ZŁĄCZĄ W JEDEN, ZE WSPÓLNYM POGO I BICIEM LEWAKÓW.
Marszałek senior namawia do okazania jedności w tym szczególnym dniu. Ponieważ jeśli kogoś powinniśmy brać za autorytet to człowieka który w jednym ze swoich pierwszych głosowań jako poseł na Sejm RP złamał prawo i pozbył się wiarygodności poselskiej pozwalając głosować komuś innemu za niego. Powtórzmy jeszcze dwa razy że jest symbolem Solidarności. Jest też ojcem przyszłego premiera zbawiciela Polski, ale to ciągle niespodzianka. Choć komunizm upadł w Polsce 27 lat temu, to mimo wszystko możemy kultywować komunistyczne standardy jeśli chodzi o prześladowanie swoich przeciwników i wolne media. Solidarność Walcząca walczyła z komuną, ale jednej rzeczy nie przeżyła - OKRĄGŁEGO STOŁU, ŁEBLEBLEBLEBLE ZNOWU TEN KOMUCH WAŁĘSA DO KORYTA SIĘ DOPCHAŁ A WALCZĄCYCH ZOSTAWIŁ NA LODZIEEEEEEE

i pomyśleć że jak jeszcze wykładał na PWr to miałem do Morawieckiego ogromny szacunek, jak to stoły się obróciły przez jeden rok

____________

A gościem w studiu Kornel Morawiecki. Co pan powie o Marszach?

Duda #!$%@?ł, powinien być jeden marsz


Demonstracje zapowiada KOD. Wyobraża pan sobie pojednanie z KODem?

Tak, to w sumie niewyklu-


#!$%@? się tam znasz, dokończymy na TVP.INFO, zaraz sport i pogoda.

Obejrzałem Wiadomości TVP, abyście wy nie musieli. Teraz żałuję. Z OIOMu z wrocławskiego Szpitala Klinicznego, @Joz, #neuropa Tel-Aviw._

#polityka #tvpis #bekazpisu #tysiacurojenniezaleznychmediow
Joz - Jak zapewne wiecie, wczoraj poległem podczas pełnienia obowiązków relacjonowani...

źródło: comment_W31cIwhOCCbyZybT56sfX5Xknn7qaaTJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Joz: Tak się złożyło, że wczoraj akurat miałem okazję oglądać Wiadomości pierwszy raz od... w sumie nie pamiętam, ale dłużej niż prawdziwy Polak patriota powinien. No nie wygląda to dobrze. Ogólnie mam podobne wrażenie jak to opisane w Twoich w barwnych wywodach. Newsy dzieliły się w sumie na te o wierze, o Smoleńsku i o przekrętach. I ten o przekrętach mnie #!$%@?ł niemiłosiernie, bo rzeczywiście wyglądało to tak jak piszesz. Przekręt,
  • Odpowiedz
@Lukardio: Dostrzegałbym raczej korelacji, że o tej porze kończy się pasmo TVN - Fakty -> Sport -> Pogoda, oczywiście zakładając że nie przełączy się na TVN24 na Fakty po Faktach.
  • Odpowiedz
DYPLOMACJA NA KOLANACH BARDZO RZETELNY I NIEMALŻE NIEOMYLNY TYGODNIK wSIECI OPUBLIKOWAŁ MATERIAŁY ZWIĄZANE ZE SMOLEŃSKIEM. CZAS NA TEMAT SMOLEŃSKI TO JEST PRZECIEŻ COŚ CO WSZYSCY LUBIMY. SZYFROGRAMY W KTÓRYCH ZOSTAŁY OPISANE KONTAKTY DYPLOMATYCZNE Z ROSJĄ PRZED I PO KATASTROFIE

czaicie to #!$%@?? mieliśmy przez 8 lat rząd który utrzymywał stosunki dyplomatyczne z rosją. zbiera mi się na wymioty, nie mogę uwierzyć że tak zaślepieni żyliśmy w takim kraju

KLUCZOWĄ SPRAWĄ DLA WŁADZ
UlfNitjsefni - > DYPLOMACJA NA KOLANACH BARDZO RZETELNY I NIEMALŻE NIEOMYLNY TYGODNIK...

źródło: comment_Yzm0aRyOKxYyENAMmtWjfhvhaHKE0XLY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Joz: szanuję Ciebie i Twoje wpisy, jednak dziś trochę pojechałeś po bandzie. Ta zagrywka z córką PBK to było nie fair. To że TVPis rozdmuchało to do granic możliwości to druga sprawa.
Adamowicz i imigranci. To naprawdę jest niebezpieczne, a po drugie niesprawiedliwe. Jeżeli robi to przeciwko pisowi to jest to naprawdę fanatyzm, a jeżeli z własnej woli, to jest to skrajna głupota.
  • Odpowiedz
@Joz: @UlfNitjsefni: Tam nie pracują debile, przynajmniej nie na stanowiskach decyzyjnych. To są ludzie prezentujący skrajny cynizm, który na swój sposób nawet podziwiam bo ja bym tak nie potrafił. Bez zawahania żerują na nizinach społecznych, bez żadnych skrupułów wypuszczają totalne gówno na główne wydanie i świadomie cofają Polskę wstecz, byle tylko osiągnąć cel jakim jest pełnia władzy. Tacy nietzcheańścy Nadludzie - nie cofną się przed niczym.

To typ człowieka, który
  • Odpowiedz
@Joz: nie lubię pisu ale trzeba być #!$%@? fanatykiem żeby opisywać co się działo w wiadomościach na stronie ze śmiesznymi obrazkami zamiast po prostu wrzucić link z YouTube...
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Dowody na to że przez ostatnie 30 lat jedną z funkcji nuncjusza apostolskiego w naszym kraju bylo odpowiednie tuszowanie afer pedofilskich pośród księży?

To niestety tajemnica poliszynela. Możesz mi wierzyć, bądź nie i oskarżać o kłamstwo, za bardzo mi to nie zrobi różnicy.
  • Odpowiedz
@Joz: Bez dowodów po prostu trudno w takie oskarżenie uwierzyć. A rzucanie dość jednak poważnymi oskarżeniami bez podstaw może spowodować utratę Twojej wiarygodności. Tylko tyle chciałem powiedzieć.
  • Odpowiedz
A rzucanie dość jednak poważnymi oskarżeniami bez podstaw może spowodować utratę Twojej wiarygodności.


@mroznykasztan: Oczywiście że bez podstaw. Bo wcale największym problemem Kościoła Katolickiego od kilkudziesięciu lat nie jest tuszowanie spraw pedofilii wśród księży i chronienie ich przed wymiarem sprawiedliwości. Wcale ten problem nie dotyczy także Polski gdzie każdego roku dochodzi do kilku przypadków wartych nagłośnienia. Są to wszystko bezpodstawne zarzuty wymyślone przez antyklerykała ze strony ze śmiesznymi obrazkami.

Poza tym,
  • Odpowiedz