Wpis z mikrobloga

Ostatnio wrócilem do unity, I tutaj moje pytanie. Załóżmy ze chce napisac jakis skrypt, Ale nie wiem jakie funkcje w nim muszą byc bo ich nie znam. Jak znajde odpowiednie? Bo jak np bym chcial zrobic jeżdzenie samochodem to te wszystkie nazwy w unity nic mi nie mówią i nie wiem sam czego mam szukac

  • 6
  • Odpowiedz
@SADFrog: Jak ci nazwy w Unity nic nie mówią to i tak jeżdżenia samochodem nie zrobisz... bez przesady, "chcę napisać esej po angielsku ale nie znam podstawowych angielskich słówek"? :D
  • Odpowiedz
@SADFrog: Nie zrozumiałeś głębszego sensu mojej wypowiedzi. To było porównanie. Miałem na myśli to, że jeśli nie wiesz jak ogólnie działają gry, symulacje fizyczne tam itp. itd. to nie masz co się za to brać...
  • Odpowiedz
@SADFrog: naczytaliście się tych wszystkich postów, że zrobiłem gre a teraz trzepie hajs i każdy chce zrobić swoja.
ALE jak widzisz to nie jest takie #!$%@? łatwe.( ͡° ͜ʖ ͡°)

a funkcje unity to mogą być dziedziczysz w skrypcie po klasie monobehaviour. Domyślenie kazdy skrypt tworzy sie z tym dziedziczeniem ale jak chcesz możesz to usunąć i pisać co tam ci sie chce swojego ale nie oddziałującego
  • Odpowiedz