Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski.

Pijcie ze mno kompot - tzn. Perry. Bo bardzo lubię.

Dziś jest szczególny dzień dla mnie. O 19:50, 24 lata temu przybyłem na ten świat. Przeleciało.

Rok temu również siedziałem w tym samym miejscu gdzie jestem i sączyłem takie samo Perry i powtarzałem sobie, że "Saute, oby za rok było inaczej".

I jest. To był rok pełen zmian dla mnie. Mam pracę, którą bardzo lubię, przez ten tydzień, gdy szefowie powierzyli mi firmę - nauczyłem się tyle, że w sumie w rok tyle praktycznie nie ogarnąłem.

Przez ten cały rok poznałem wiele fantastycznych osób - głównie na Wykopie i dzięki temu portalowi, z którymi mogę obcować bardziej lub mniej na codzień i wiem, że gdyby zaszła potrzeba to bez wahania pomogliby mi.

Stałem się dużo pewniejszy siebie i wiem, że gdy tylko chcę, to mogę sporo osiągnąć. Odkryłem w sobie parę fajnych zalet, których niedostrzegałem w poprzednich latach. A może nawet i nigdy.

Zwiedziłem i odwiedziłem wiele fajnych miejsc w Polsce. A i byłem w najlepszej piwnicy świata - w siedzibie @wykop ()

To był dobry rok. I oby się dobrze skończył. Tego życzę sobie. Fajnie, że jesteście i pamiętało parę Mirków o moich urodzinach.

Bo jak to powiedziała kiedyś moja znajoma : "Ty Saute z takim ryjem - no musisz mieć urodziny w Halloween" - coś w tym jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc - Wasze zdrowie, Miłki. Cieszę się, że tu jestem.

#urodziny #chwalesie #oswiadczeniezdupy #pijzwykopem #feels #sautepoleca
S.....e - Mirki, Miraski. 

Pijcie ze mno kompot - tzn. Perry. Bo bardzo lubię. 

...

źródło: comment_AaLh7MnXSPfpYr0oSlTklcnXt0er1Aws.jpg

Pobierz
  • 15