Wpis z mikrobloga

co ja czytam o gurwa

Co zmieniły "Wiadomości"? Wcześniej, zdaniem Marzeny Paczuskiej, "jedynym dopuszczalnym językiem opisu świata, gospodarki, polityki, wiary, życia społecznego był język 'Gazety Wyborczej'" - stwierdziła kierowniczka redakcji "Wiadomości" w rozmowie z tygodnikiem "wSieci".

Bez wątpienia dzięki "Wiadomościom" mamy w Polsce więcej wolności, pluralizmu i troski o dobro wspólne, o państwo. To w ogóle jest czas niezwykły. Masowy powrót młodych ludzi do patriotyzmu, miłość do ojczyzny, jaką pokazują, odrzucenie dyktatu Frontu Jedności Przekazu - to nowa jakość - podkreślała.

Nie jest też tak, że oszczędzamy obecną władzę. Nie chcemy jedynie brać udziału w nagonkach


#neuropa #tysiacurojenrezimowychmediow #tysiacurojenniezaleznychmediow #dobrazmiana #polityka #tvpis
  • 9
Masowy powrót młodych ludzi do patriotyzmu, miłość do ojczyzny, jaką pokazują


@BarekMelka: Ke? Przecież teraz zwyczajnie wyciera się ryja symbolami narodowymi, koszulki z godłem i inne gadżety coraz częściej budzą skojarzenia z patologią umysłową, gdzie tutaj ta miłość i patriotyzm? Co oni #!$%@?ą to ja nawet nie xD