Wpis z mikrobloga

Planuje zabrać się za stworzenie nowego poradnika dla przyjezdnych i mieszkańców Wrocławia. Obecny który jest w opisie tagu jest według mnie słaby.
Poradnik będzie miał dwie formy, standardową ścianę tekstu oraz mapę google do której będę mógł dodawać nowe lokalizację.
Teraz przychodzę do was, sam znam niewiele miejsc we Wrocławiu i proszę was o wypełnienie tej ankiety https://goo.gl/forms/BcN4LIlSwKjwq6F93
W Przewodniku cichłbym umieścić oprócz propozycji na wieczorne piwo też miejsca z dobrym fryzjerem lub kosmetyczką. Tak wiele pada pod tym tagiem podobnych pytań.
Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycję to piszcie.

#wroclaw
  • 24
@MichalQ20: świetny pomysł, sam myślałem po prostu nad przepisaniem obecnego (wraz z dodaniem linków do google maps). Już wypełniam. ;) W lokalizacji wpisać adres czy może być link do google maps?
@plnk: Obecny poradnik nie jest najgorszy ale jest dość subiektywny bo np. "ja nie pije alkoholu to nie pokaże innym gdzie mogą się napić" .
Nikt nie czyta 50 stron komentarzy tylko zajrzy na główny wpis.
@Olibass: Postaram się zamieścić wszystkie godne uwagi, pominę lokalizacje typu Buda z kebabem w bloku na Gaju. Chce żeby to był obiektywny przewodnik a nie tylko miejsca które mi się podobają. Będę się starał pytać na mirko co myślą o jakiś lokalizacjach, poczytać o nich trochę w necie.
@MichalQ20: pomysł z mapą jest absolutnie świetny. ale dając możliwość dodania jakiegoś miejsca każdemu bez jakiejkowielk weryfikacji jest imo bez sensu - raz, że będą tam miejsca typu miś albo kebab przy buforowej (wstyd komukolwiek przyjezdnemu mówić o takich rzeczach, a co dopiero je polecać); po drugie będzie to po prostu lista WSZYSTKICH miejsc gdzie można coś zjeść/ napić się bez żadnej refleksji czy weryfikacji.

jeśli już miałoby tak to działać,
@Im_from_alaska: Nie chce dodawać każdego miejsca bez weryfikacji, jak na razie dodałem z twojej listy, nie widziałem że w komentarzach dodawałeś coś, dodałem kilka propozycji z ankiety i z komentarzy z twojego wpisu. Ciężko mi też jest dawać jakiś opis danego miejsca w raz z cenami jak nigdy tam nie byłem i nie mogę osobiście powiedzieć co jest dobre a co złe, dlatego bazuje na opiniach na wykopie. Chwiałbym dodać możliwość