Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Dzisiaj na mirko furorę zrobił cumpel @thecar ze swoim narzędziem do monitorowania przecen w sklepach (super sprawa, szanuję w opór i pozdrawiam!). Nie wziął jednak pod uwagę, że jest tu już jedno ludzkie narzędzie, które raz na jakiś czas w pocie uszu przekopuje asortyment internetowych sklepów, by dostarczyć Wam najlepsze w danym momencie ubiorowe przeceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Działające na rodzimym podwórku sklepy zaczynają się przekonywać do tego, że każda okazja jest dobra do obniżenia cen. Wiele z nich przygotowało specjalne oferty z okazji weekendu Halloween, inne postanowiły urządzić trwający nieco dłużej mid-season sale. Tym razem po przeczesaniu rzeczonych ofert wyłowiłem ponad 80 wartych w mojej ocenie uwagi produktów:

http://secondhanddandy.pl/2016/10/okazje-dandyego-5-ponad-80-produktow.html

Na początku wpisu zebrałem także kilka sposobów na to, jak jeszcze bardziej obniżyć wartość potencjalnych zakupów (np. poprzez zapisanie się do newslettera). Mam nadzieję, że i tym razem moja selekcja się Wam przyda i pomoże uzupełnić część garderobowych braków :)

#ubierajsiezuszatym #modameska #promocje #zakupy #rabaty
Pobierz UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Dzisiaj na mirko furorę zrob...
źródło: comment_nSF0py3QO1gT0tzxtvoq4n6FmpJ7Bh4v.jpg
  • 17
Vistula – przy zakupie garnituru, marynarki, kurtki lub płaszcza z aktualnej kolekcji, drugi produkt (tańszy bądź w tej samej cenie) otrzymacie gratis.


@UszatyBloger: miało być dwa w cenie jednego, w rzeczywistości jest dwa w cenie dwóch - czyli jeden w cenie dwóch.
@kapelusz: Teraz to ma sens. Też zgadzam się, że ceny wyjściowe są przesadzone, dlatego warto korzystać z takich rabatowych akcji - wtedy np. garnitury wychodzą za około 600-700zł, a to już dobra cena jak na tę jakość :)
@UszatyBloger: Nie ma żadnego sensownego jasnoszarego garnituru do 500 złotych? Potrzebuję jakiegoś garnituru na koniec stycznia (obrona). Szykują się jeszcze jakieś przeceny do tego czasu?
I jeszcze chciałbym pogratulować popularności bloga.
@ctyasdg: Na ten moment niestety jakoś producenci poskąpili jasnej szarości w kolekcjach. Może jeszcze coś się pojawi, sezonowe przeceny zaczną się w połowie grudnia :)
@lim0: Nie
@Carotas: Do odwołania. Promocje niestety nie łączą się, ale chyba można zapłacić część tą 50zł z newslettera.