Wpis z mikrobloga

W sumie to smutne, ale tak serio. Koleś nigdy pewnie nie poruchał mając 26 lat, wylewa swoje kompleksy krytykując innych, pełen furii obraża wszystko i wszystkich nie widząc poziomu swojego #!$%@?. Wydaje mi się, że to rodzaj takiej tarczy ochronnej, kiedy wylewając gorzkie żale dowartościowujesz się wytykając innym błędy, chociaż ci ludzie prowadzą szczęśliwe życie i nie dbają o Twoją gównoopinię.
#polskiyoutube #kastratcontent #oswiadczenie #gownowpis
  • 14
@Gluptaki: Masz rację, generalnie #polskiyoutube nie leży jakoś specjalnie w kręgu moich zainteresowań. Tzn. lubię jakieś tam kanały, które pokazują mi jak w prosty sposób ogarnąć obiad po pracy niskim nakładem kosztów. Jednak przeglądając ten tag, znalazłem tego kolesia i po prostu byłem w szoku, jak z taką butą i pewnością można się wypowiadać o innych samemu nie znacząc nic.
@RatedR: Błąd... w sumie może i nie. To kwestia kontekstu, jeżeli ktoś wypluwa z siebie hejt, po tym jak jakaś niebieskowłosa laska go odrzuciła, to oznacza, że własnie w tym punkcie ma problemy. Innymi słowy nie mam nic do nieśmiałych gości, bo i ja nie prowadzę jakoś rozwiązłego trybu życia, jednak jeżeli "kosz" od laski nakłania Cię do upubliczniania swoich gorzkich żali publicznie tworząc pewnego rodzaju internetowy ekshibicjonizm, to oznacza problemy
@RatedR u Fabiana się sprawdza.
@Gluptaki @Bixowu Problem leży w tym, że koleś na początku istnienia konstruktywnie krytykował kanały. Później zaczęły się ujawniać jego kompleksy i zaczął jeździć po jutuberach za byle co, wymyślać jakieś rzeczy, obrażać widownię itp. Youtuberzy mają go w dupie, do momentu jak im nie wchodzi z buciorami w ich PRYWATNE ŻYCIA, POWTARZAM, PRYWATNE ŻYCIA i nie próbuje wyciągać brudów na potęgę (no nie zwracałbyś uwagi na niego,
@Bixowu:
Wiem dokładnie, co masz na myśli, po prostu rozbawiło mnie, że Fabian mieszka w syfie, nic w życiu nie osiągnął, nie ma ambicji, ani planów na przyszłość, pieniędzy też nie, nawet nie ma #!$%@? prawka, a pierwszym argumentem przegrywu był temat sexu.
To znaczy jasne, wszyscy wiemy, że Fabian to skończony stulejarz, ale i tak to zabrzmiało zabawnie.