Wpis z mikrobloga

@Huffy oddaj komuś swoją pozycję, i graj dalej w wow'a
@marahin nie wpieprzaj się między wódkę a zakąskę. Próbujesz rozwiązywać problemy, wobec których nie masz najmniejszych kompetencji

A co do serwera. Dzięki reborny i jarkendary za bitki, ale sami widzicie że serwer zmierza po równi pochyłej. I to nie dzięki CM'om bo jak dla mnie wprowadzenie ich było jak złoto. Potrafili przyjrzeć się sprawie, poświęcali swój czas i kompetencje. Czy to na poprawianiu błędów, czy rozwiązywania problemów między graczami.
Kiedy w pierwszym dniu na serwerze było 240+ graczy, aż mi się oczka zaświeciły, mimo że byłem przeciwny takiemu stage'owi. Drugi dzień wszystko zweryfikował. Reborny mając czas expily, my też ale mniej, neutrale siedziały na dachach. No ewentualnie BIALKOOOOOOOV expił ale z tego co widzę również się znudził. Nie słuchacie graczy. 360 osób obserwuje tag. Na starcie 100 osób mniej, na drugi dzień 2x mniej. Aktualnie po tych ponad 2 tygodniach zostało średnio 50 graczy. w nocy nawet nie znajdziesz pt, bo grają 3-5 osób xD
#mirkots
  • 13
@hihi_jery: ale nadal uważam, że patrząc na exp i loot to to nie jest dobre ;)
Ludzie, którzy trochę pograli hajs mieli (tak jak my w Rebornach) a casuale nie mieli za co potków kupić:)
@Lajz: Exp stage powiedzmy że powinien zaczynać się od 5x. I kończyć na 3x do 150-200lvl. Jak wszyscy widzieliśmy, wbicie 100 lvl zajmuje 2 dni zaczynając KOMPLETNIE od zera (i tu żaden prztyczek w strone Kitza, po prostu pokazał że można to wbić poświęcając inne rzeczy). Do tego mlvl za wysoki. na 60 lvl z 68 mlvl uderzyłem 428 z Ue xD przecież 5 takich parchowatych magów jak mój mogą złożyć
@szpecek: jest ok, i dlatego nikt o to specjalnie nie płacze. po prostu uważam, że osoby mało aktywne powinny mieć spokojny dostęp do tej setki, bo wtedy praktycznie każdy czar jest odblokowany (I mówię tu o defensywie poniekąd). Exp stage powinien zaczynać się od 150+, i jestem tutaj za rebornami, bo sam pomogę im hostować serwis Pits of Inferno. Albo rpg, albo pod wara. Nigdy nie będzie równowagi
@marahin: zgłosiłem się. Fajnie byłoby gdybyś to odczytał tak jak wiadomość w sprawie unbana. ALe pewnie wybór CM'a będzie jak na serwerze zostaną 3 osoby. I w ogóle całą tą wiadomością pokazałeś jaki masz szacunek do wszystkich graczy xD ale to tylko osobiste zdanie. Sam odstraszasz ludzi, więc nie spodziewaj się efektów