Wpis z mikrobloga

To co #!$%@? miłościwie nam panujący Marahin to jakaś porażka. Kompletnie olał serwer, boty śmigają aż miło bo od 2 dni nie ma admina z uprawnieniami do banowania. Mimo że dostaliście wiele mapek od graczy kompletnie nic z tym nie robicie.
System tasków nadal nie działa (zapowiadacie go od miesiąca) brak bossów, eventów, questów
Liczba graczy dramatycznie spada, obecnie gra połowa tego co tydzień temu.
Narzekacie że brakuje chętnych do pomocy, zrobiliście na mirkoblogu casting który miał wyłonić taką osobę, zapewne wpłyneło wiele kandydatur ale jak zwykle olaliście temat.
Sms shop nadal nie działa, wielka szkoda bo te pieniądze mogły by pójść na reklame serwera w celu przyciągnięcia nowych graczy.
Od razu napiszę że nie mam nic do Matta i Romantycznego Romana, to nie ich wina że szefem projektu jest gość który wszystko olewa całą społeczność #mirkots

Macie zamiar coś robić z serwerem czy czekacie aż zostanie tu 10 osób po czym go po prostu wyłączycie??

#mirkots
  • 16
Narzekacie że brakuje chętnych do pomocy, zrobiliście na mirkoblogu casting który miał wyłonić taką osobę, zapewne wpłyneło wiele kandydatur ale jak zwykle olaliście temat.


@endriu92: byłem chętny do pomocy, wysłałem "normalne" zgłoszenie jak i podjąłem temat w grze. Rezultat?
Zapewne przez moją gildie ktoś mnie tam nie chciał ;) Niestety tego się nie dowiedziałem, może @MirkOTS/ @mattpoz mi odpowie? :)
@endriu92: wyłączą, i zrobią 4 edycje i wszystkie poprzednie rzeczy będą wrzucać jako aktualizacje. Coś jak paral od 2 edycji.

a tak serio, jak uważam Ciebie za kretyna, tak tutaj zgadzam się w 100%. Matt, andrzej i wojti #!$%@?ą kawał dobrej roboty, tak marahin zaczyna się znowu mieszać, a chuffi chce być we wszystkim pierwsza. szkoda tylko, że jak ktoś chce się zająć mapami, to ona #!$%@? fochem xD