Wpis z mikrobloga

@RadoslavDuchovny: E-papierosy są o wiele lepsze, uwierz mi. O nas świadczy przede wszystkim kasta ludzi, używająca liquidów - młodzi, prężni przedsiębiorcy, odnoszący sukcesy mężczyźni w kwiecie wieku. A palacze zwykłych papierosów? Kobiety, seby spod bloku, zapyziałe janusze, jacyś kombatanci - to wszystko mówi samo za siebie. Więc uważaj na przyszłość, gdy znowu przyjdzie ci do głowy coś tak absurdalnego jak obrażanie nas - vaperow.
  • Odpowiedz
@RadoslavDuchovny: hmm, paliłem 2 paki dziennie, ogólnie od 15 lat przynajmniej pakę. Próbowałem wszystkiego, tabletek, gum, nawet hipnozy. Jak przeszedłem na elektronika - ciach, koniec szlugów. Zaraz będzie rok. Kondycja +50, czuję się jak młody koczkodan. Kasa? Przy wydatkach rzędu 900zł na szlugi jak wydam nawet i te 2-3 stówy, to jestem tak do przodu, że głowa mała. Nikotyna? Regularnie schodzę w dół (przy papierosach nie wydzielę sobie dawki, tutaj
  • Odpowiedz
@blackfish702 Jakieś konkretne wyniki badań, poza tymi sponsorowanymi przez producentów, czy tak sobie wymyśliłeś? Bo z tego co wiem, to nie ma żadnych obiektywnych badań na ten temat, a jakimś dziwnym trafem, na całe szczęście, palenie tego gówna jest zakazywane tak samo jak papierosów.
  • Odpowiedz
@Waspin: Witamy w kręgu vaperow ;)
@Tomaszku: https://vape.pl/pin/e-papierosy-najzdrowszym-wyrobem-nikotynowym/ Masz tutaj pierwszy z brzegu link. Od siebie dodam, że musisz być naprawdę ograniczonym człowiekiem, skoro nie widzisz rzeszy zalet wynikających z vapowania, mniejsza szkodliwość, mniejsze wydatki, nosisz JEDNĄ e-fajkę a nie jakąś PACZKĘ którą łatwo zgubić, palenie zwykłych papierosów w 21 wieku powinno być wycofane, na rzecz e-papierosów. Do tego dochodzi zmiana liquidu wedle upodobań, podkręcanie grzałki wedle upodobań
  • Odpowiedz
@blackfish702 Trochę zastanawiają mnie dwie rzeczy: 1) po krótkim wyszukiwaniu w Google, wypowiedzi tego doktora dotyczą tylko i wyłącznie epapierosow, 2) z linku nie wynika, że epapierosy są zdrowe, tylko że są trochę lepsze od zwykłych, bo zawierają mniej szkodliwych substancji. To nie zmienia faktu, że w mojej opinii powinny być zakazane we wszystkich miejscach publicznych, tak samo jak"normalne' papierosy. Ale, w związku z tym, że jestem po kilku piwach i
  • Odpowiedz
@Tomaszku:
1) Bo ten doktor jest dobrze wykształcony i wie o czym mówi
2) Bo ten link również troche przekłamuje prawde
Margines) Po prostu mało jest Vaperek, cóż fajnie jest taką spotkać i w sumie tyle, miło można pogadać o liquidach, nie tylko w męskim towarzystwie
  • Odpowiedz