Wpis z mikrobloga

Piątek, 28.10.2016, #mirkomodlitwa #katolicyzm #wiara #kosciol

Jeżeli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia albo komuś #!$%@?ć tradycyjnie zapraszam do zostawiania intencji w komentarzach.. dla naszego pana SZATANA.

Obejmie was czarną modlitwą kilkadziesiąt osób wyznawców kultu..

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO MODLITWY DO NASZEGO CZARNEGO PANA LUCYPERA.

A jeśli mój Anioł Stróż ma na imię Lucyfer? = JA
schowanemo - Piątek, 28.10.2016, #mirkomodlitwa #katolicyzm #wiara #kosciol 

Jeżel...

źródło: comment_E83aNqwvcTRgnKACs5nUo4vd3l8vgrCv.jpg

Pobierz
  • 19
Dla większości z was to tylko głupie żarty, ale demony na żartach się nie znają i potraktują to zupełnie poważnie, co może mieć bardzo nieciekawe lub nawet tragiczne konsekwencje. Rozumiem, że nie każdy ma łaskę wiary. Jeszcze mniej osób jest świadomych istnienia piekła. Gdybyście tylko wysłuchali świadectw egzorcystów, ludzi, którzy przez to przeszli. Gdybyście zobaczyli egzorcyzmy, przeżyli na własnej skórze dręczenie demoniczne nie odstawialibyście tutaj tych szopek. Dajcie sobie z tym spokój.
@blekitny_orzel: Zapewniam Cię, że traktował je poważnie. Być może intencje, w których się modliłeś przeszkodziłyby Ci w zbawieniu. Powodów może być mnóstwo. Tylko Pan Bóg to wie i tylko Pan Bóg chce dla was wszystkich dobra. Czasami może wydawać się inaczej, a demony bardzo chętnie i efektywnie zniekształcają obraz dobrego Boga. Pamiętajcie, że zawsze możecie wrócić. Chrystus na was czeka. Po tamtej stronie nie będziecie mieli już wyboru. @schowanemo nie bluźnij.
@schowanemo: Moje dziecko,
Może mnie nie znasz, ale ja wiem o tobie wszystko. Ps. 139,1
Wiem kiedy siadasz i kiedy wstajesz. Ps. 139,2
Znam twoje ścieżki. Ps. 139,3
Nawet włosy na twojej głowie są policzone... Mt 10,29-31
Ponieważ zostałeś stworzony na mój obraz. Rdz 1,27
We mnie żyjesz, poruszasz się i jesteś. Dz 17,28
Jesteś z mojego rodu. Dz 17,28
Znałem cię, jeszcze zanim zostałeś poczęty. Jr 1,4-5
Wybrałem cię, gdy