Wpis z mikrobloga

@Jebwleb: Inne generacje silników. Teraz prawie każda mała benzyna na rynku jest wyposażona w turbinę, a patrząc na przyszłość dwie turbiny będą standardem. Samochód jeździ poprawnie, niczego mu nie brakuje patrząc na to do czego został stworzony.

@Volter: Zastanawiałem się czy zaczekać, ale w tej kategorii cenowej to chyba bym się już sprawdzoną Hondę HR-V skusił. Generalnie zawsze można by dołożyć jeszcze 10 tys zł. i kupić coś lepszego. Pytanie
  • Odpowiedz
@Jarython: każdy ze stajni niemieckiej. Inne marki już tak ochoczo turbin nie wstawiają. Z tego co sprawdzalem to to autko odpycha się całkiem miło. Jednak pojemnosc silnika i turbina nie wroza wielu bezawaryjnych kilometrów. Życzę aby ciebie to nie dotyczylo
  • Odpowiedz
@etimeel: Niestety znam wady, ale w tym segmencie i kategorii cenowej ciężko o długo żywotną jednostkę. Na szczęście samochód nie będzie intensywnie eksploatowany, więc liczę, że ominą mnie większe problemy przed sprzedażą samochodu. Plan jest by samochód był użytkowany przez 6-8 lat i przebiegu nie oscylującym w granicy 8-10 tys km rocznie.

@magiczny_andrzej: Byłem w 4 salonach Skody. W Katowicach Ganinex jako jedyny posiadał na stanie wersję testową demo, aby
  • Odpowiedz