Wpis z mikrobloga

@marszalek_sejmu bez problemow mozna. zalezy co umiesz robic. pisanie artykulow spokojnie mozna pare stowek zarobic. za art 300-400 slow mozna dostac 10-20zl na malo znane strony co potrzuja kontentu, zalezy od tematu, branzy itp. jak umiesz pisac i interesujesz sie w miare dobrze premier league i ogolnie sportem to ze 100zl bys zarobil za jakies 7-10h pisania pw jak cos
  • Odpowiedz
  • 0
@marszalek_sejmu ja nie próbowałem, ale z myślałem o tym by w wolnej chwili klikać w robocie. Trafiłem na to przypadkiem. Różowa mi wspomniała ze na studiach klepali to za doładowania do tel bo nie było opcji wypłaty.
@banglard00 gdzie szukać tych ofert dot. pisania do ,,szmatławców" ?
  • Odpowiedz
@zzbkk upwork, freelancer, olx, fiverr. grupy na facebooku (seo, copywriting, pisanie artykulow) no szukaj po necie i sporo tego jest. moze jakies odpowiedniki upworka i freelanc sa. ja jak potrzebuje to szukam na up+free i na forach zwiazanych z danym tematem daje ogloszenia.
  • Odpowiedz
@zzbkk: Jak co nie napalałbym się na to jako super dochód. Z 6 miesięcy mi zajeło uzbieranie 50 zł na wypłatę (ale przeliczając wydajnościowo na godziny to raczej wyszło wysoko bo zajmowało to od 10 sekund do paru minut co parę dni)
  • Odpowiedz