Wpis z mikrobloga

Quo Vadis #!$%@? #apple ? Przecież no ja #!$%@? w dupę niech sobie te nowe maki wsadza. Na #!$%@? mi ten śmieszny ekranik, jak #!$%@? mi magsafe, które kilka razy uratowało życie mojemu makowi. I jeszcze nie pokazali nowego maca pro i imaca. Pierwszy raz jestem szczerze rozczarowany po konferencji, a oglądam je od 2010r. Niech im #!$%@? sprzedaż jebnie na ryj to może się ogarną. A jak nie to czeka ich powtórka początku lat '90
  • 20
@rolfik_r1: nawet ajfona nie podładujesz teraz z maczka bez przejściówki xD xD xD

Czyli tak: macbook pro->przejściówka thunderbolt-USB->rozdzielacz lighting (bo chcę muzy posłuchać)-> iphone xD xD

Przejściówki pewnie po ~250zł, kabel do ajfona 100zł czyli 600zł za podładowanie telefonu xD xD
@adiqq: mam, 15, polowa 2012, matowy ekran highres (czy jakos tak sie to nazywalo), dorzucilem 16 gb ramu i wymienilem dysk na ssd... a i i7 2.6 - jestem zadowolony, moge jeszcze zamiast napedu wsadzic drugi dysk. a z tymi nowymi zabawkami co mozna zrobic? wyslac emotke z touchpanelu? dali touchpanel z wyswieltaczem (potrzebny jak #!$%@? gacie) i powywalali porty... surface pro go zjada na sniadanie, xiaomi rosnie w sile a
@rolfik_r1: daj spokoj z imaciem, przegrzewa sie , od temperatury wypala sie ekran (zolte przebarwienia), czesto traci szczelnosc wiec lapie jeszcze kurz pod szybe... znajomy wymienial 3 razy. o Macu Pro nawet sie nie chce wypowiadac... za 1/2 mozna zrobic customaca ktory go #!$%@? w kazdym tescie (ok... nie bedzie wygladal jak drugi kubel na smieci obok biurka). Lubilem ta firme, czekalem na keynote i nowy emejzing i one more thing,
@escobol: nie no #!$%@?, ja nie mam czasu na zabawy w jakieś hackintoshe. A Mac Pro to cholernie wydajny sprzęt, który w połączeniu z softem od Apple kładzie na łopatki wszystko inne