Wpis z mikrobloga

Drogi @SOLGAZ,

jestem w trakcie wykańczania mieszkania. Powoli trzeba myśleć o wyposażeniu kuchni. Meble pewnie wezmę z Ikei.

Tyle słowem wstępu :)

Dlaczego miałbym wybrać waszą płytę indukcyjną zamiast tej przykładowej http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30291615/ ?
Ja, zwykły zjadacz chleba nie widzę zbyt dużo praktycznych różnic. Może powinienem zwrócić na coś szczególną uwagę?

#dom #kuchnia #agd #indukcja
  • 25
@kolokwialnie: miałem podobny wybór 3 miesiące temu i wybrałem @SOLGAZ, cena oczywiście na minus dla solgazu, ale wizualnie bardziej mi się podoba bo nie lubię tych krzyży na płycie. Co do gwarancji, to liczę na to, że po dwóch latach jak coś się zepsuje to nie będzie januszowania ze strony producenta i naprawią płytę za rozsądne pieniądze, a nie odeślą z adnotacją - zużycie materiału brak możliwości naprawy bo już
No i pytałem to ponoć nie mają problemów z tą płytą od początku produkcji więc nie spodziewam się awarii


@jmwaj: No popatrz jak szybko zapomnieli o wadliwych sterownikach a może się wstydzili przyznać ( )
Ciekawe czy jest chociaż jeden producent agd, który na pytanie "czy wasz sprzęt się psuje" odpowiedziałby inaczej niż "Nie".