Wpis z mikrobloga

Wy też tak macie że jak zbyt wiele wyciągacie za zwroty jakieś czy coś to wam głupio i czujecie się jak jakieś cwaniaki?

Ostatnio kupiłem na #allegro kilka akcesoriów do telefonu, jedną rzecz mi dali inny model niż chciałem (był wystawiony), napisałem co o jak to przeprosili, aukcje od razu zjedli, oddali pieniądze, odsyłać nie kazali. Już mi trochę głupio, że się "wzbogaciłem", chociaż i tak musiałem kupić inny model i w sumie drożej. Potem się okazało że inne akcesorium mi się trochę rozlecialo przy pierwszej próbie podłączenia do prądu to już do nich nie pisałem, sam se naprawie...

Teraz się wkurzyłem bo mi bateria do laptopa padła po pół roku użytkowania chociaż deklarowali roczna gwarancję. Napisałem co o tym myślę, jutro dostanę nowa a tę oddać kurierowi. OMG ale mi głupio, ale jak by nie wymienili to bym był zły... Tym bardziej że sprzedając zamienniki na pewno mają wliczone że co któryś będzie trzeba wymienić...

Tak, wiem, że to bez sensu :p

#gownowpis #przemyslenia
  • 2
@Nataniel_PL: trochę bardzo bez sensu. Takie masz prawa i dobrze że na allegro nie ma samych Januszy i przestrzegają ich.
Chociaż mi jest głupio jak kupuje z jakiegoś sklepu a na drugi dzień po dostawie korzystam z darmowego zwrotu i odsyłam. Sklep tylko traci na dostawie a klienta nie zyskuje :/
@Nataniel_PL: jakieś pół roku temu przypadkowo popsułem pada od xboxa360, którego kupiłem za 140zł (L1 przerywało). oddałem go na gwarancji i w zamian dostałem pada od xboxa one, który obecnie kosztuje 310zł