Wpis z mikrobloga

@M4ks: gosc co gwalci, idzie po trupach do celu

a administracja zamieszcza wpis na glownej kogos innego ze "osiagnal wiecej od was"

uwazasz ze masa osiagnal wiecej tym ze gwałcil, byl gangsterem i krzywdzil ludzi, niz reszta spoleczenstwa?
@ButelkaBezKaucji: reasumujac. Pan Masa legalnie i zgodnie z prawem robi sobie co chce. Prywatna administracja prywatnego portalu robi sobie co chce.
A Ty, emigrant, ktory wyjechal z kraju, pieprzy o moralnosci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obywatelstwo oddane, koszty opieki i wyksztalcenia zwrocone? No, to tyle w temacie moralnosci.
legalnie i zgodnie z prawem, hahaha Twoje myslenie mnie #!$%@?


@ButelkaBezKaucji: no skoro nie legalnie, to dzwon na policje, niech go zamkną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ma do tego to ze nie mieszkam w polsce, bo znalazlem sobie lepsze miejsce i nie chce mieszkac w #!$%@? kraju gdzie rzad rucha na kazdym kroku.

powaga jeteś idiotą, wspolczuje zycia i takiego myslenia, pewnie nie jest latwo. co
a ksywke jaka ci daje obok nicku to "opozniony umyslowo mirek, idiota i debil ograniczony"


@ButelkaBezKaucji: och nie, obronca prawa i moralnosci, prosty robol zza granicy takie rzeczy o mnie napisal, straszne xD
Typowy wykopowy Kali - hurr durr inni robio to zle, ale jak ja robie to samo to dobrze xD Sienkiewicz to jednak dobry pisarz byl, tyle lat a ciagle aktualne.
@M4ks: robola masz w dowodzie wpisanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widac jak bardzo Cie zapiekła dupka ze musiales wejsc na moj profil i sprawdzac posty gdzie pisalem o imigracjii, hehe masc sobie kup ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widze ze dupka boli hehe( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ButelkaBezKaucji: każdy popełnia przestępstwa, myślę, że duża część różnych znanych osób czy polityków z AMA tym bardziej, tylko o nich nie wiesz :D była okazja do dowiedzenia się z "pierwszej ręki" a nie z gazet, jak to wszystko wyglądało, jak państwo współpracowało z mafią i inne takie, ale co tam, afera, spamujemy wykop, JAK TAK MOŻNA NA PRYWATNYM PORTALU xDD