Wpis z mikrobloga

Triumph?


@AmonGoeth: Triumph i rozmiarówka w jednym zdaniu? buahaha... no niestety nie, jedna z gorszych pod tym względem marek.

@kashmirowa: jeśli jesteś z Warszawy to panie w Lady's Palace dają radę i jest wybór, a jak już dobierzesz sobie ze dwa razy rozmiar w danej marce to można przez net taniej trafić.
@kasiknocheinmal: ooo tak, z Comexim mam Palomę, rewelacja, chociaż fiszbiny jak zaczęły wychodzić tak wychodzą mimo zaszywania. Co do Effuniaków, więcej nie mam, bo te fasony mi jednak nie leżą, więc nawet nie orientuję się już co do wzornictwa. Mi tylko było szkoda, że jak wypadła mi fiszbina z Toffika, to nie chciały dorobić na zamówienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matra: na mnie właśnie najlepiej leżą halfcupy od Michalak, ale co z tego, kiedy w tym sezonie wyszedł jeden, a resztę można "zrobić na zamówienie", za, bagatela, 250 zł, podczas gdy cena regularna to do tej pory było koło 170-180 :D
Ogólnie na przestrzeni lat zdecydowanie zmierzają ku cenom bliższym droższych brytyjczyków, wzorniczo da się znaleźć coś ładnego, ale dawno nie było to nic zapierającego dech i pomysłowego. Konstrukcyjnie przychylają się