Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc,

Po ostatnich cyrkach z AMC, które tępi strony z odcinkami TWD do spółki z FOX Polska, grożąc karami, tylko się ośmieszają. Strony fanowskie, które UDOSTĘPNIAŁY linki do stron z odcinkami Online, napędziły im Fanów, usunęły wszystkie linki, a kilka upadło kompletnie.

Szkoda, że strona Strefa Walking Dead musiała ucierpieć i usunąć wszystkie linki do wszystkich odcinków ze swojej strony. Widzę, że nowy aktor JDM (Negan) też ładnie traktuje swoich fanów, a nawet przytaknął sugestii, że fani TWD są idiotami.

Dla mnie TWD skończyło się na 1 sezonie, bo ten sezon był najlepszy. Nie ma co dziwić bo ten sezon był robiony przez genialnego Franka Darabonta.

Dlaczego zatem 2 sezon był tak #!$%@? i nudny? Bo Frank z tego co piszą, nie dostał takich finansów na realizację, (1 sezon - każdy odcinek - 3.4 mln $), a 2 sezon miał ledwo 1.5 mln $ na odcinek. Pazerność stacji AMC. Poza tym, Frankowi udało się nakręcić 1-2 odcinki 2 sezonu. Czemu Dale zginął? Bo aktor był przyjacielem Franka i odszedł razem z nim.

Źródło:
http://www.strefawalkingdead.pl/powod-zwolnienia-darabonta-zbyt-ambitne-plany-dla-the-walking-dead/

Gdyby stacja AMC nie była tak pazerna, to Frank by zrobił kolejne genialne sezony.

Pierwszy odcinek 7 sezonu tak naprawdę był nuuudny. Ciągle kręciło się wokół tego kogo w końcu Negan #!$%@?... To jest chyba najwłaściwszy skrót tego odcinka. Niby gierka psychiczna z Rickiem miała być fajna, ale zauważcie, że tym razem pierwszy odcinek nie trwał więcej niz 45 minut. Znów efekt pazerności AMC, które sępi na dolanach. Zawsze było gdzieś godzinę czasu czy ponad godzinę.

Ja obecnie wolę oglądać serial Z Nation. Podoba mi się, że zombiaków tam nie brakuje, dużo akcji, dużo śmiechu bo fajne parodie i kawały są. Taki humorystyczny serial o świecie Postapo z zombiakami.

Co do świata The Walking Dead, to komiksy są jednak dla mnie lepsze, ciekawsze. Ale serial to już dno.

Zawsze pierwszy odcinek lub ostatni są ciekawsze niż te pozostałe.

#twd #thewalkingdead #strefawalkingdead #znation #oswiadczenie
MWittmann - Szczerze mówiąc, 

Po ostatnich cyrkach z AMC, które tępi strony z odci...

źródło: comment_WacW8fNlDGgyP4pbi0ELUToPIQWRPRsJ.jpg

Pobierz
  • 7
@Arcyksienciuniu: Źle to ująłem, chodzi o te rozciąganie ich ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobrze ująłeś kolego.

Szkoda, że ten reżyser został wyrzucony jak śmieć z dnia na dzień, a AMC skwitowało w skrócie "Nie wypaliła współpraca".

Jestem pewien, że jakby dostał odpowiednie finanse na realizacje ciekawych odcinków, to byłyby tak dobre jak te z 1 sezonu albo nawet lepsze.
@MWittmann: Z Nation? Proszę Cię, chyba nie ma większej szmiry o zombiakach od tego.
Kiepscy aktorzy, kiepskie wykonanie. Narzekasz, że TWD pożegnało dobrego reżysera, a później wyskakujesz z Z Nation xD
Jak Cię traktować poważnie.

No i to, że komiks lepszy od serialu - zależy w którym sezonie, ale póki co 7 rządzi, a Negan serialowy zjada tego z komiksu na śniadanko.
@loczyn: Jeśli skończyłeś oglądanie Z Nation po pierwszych trzech odcinkach, to też nie mogę Cię traktować poważnie. Poza tym pisałem, że to jest parodia/komedia świata postapo/zombie. Skoro nie umiesz zrozumieć co znaczy PARODIA/KOMEDIA, to poszukaj w Google ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@loczyn: Jakby Z Nation było takie kiepskie to upadłoby po 1 sezonie, a tu już 3 sezon i poziom humoru zajebiście dobry.

Co mi się podoba, że często są nawiązania do innych filmów, np Mad Max, kilka aspektów z filmu było w Z Nation. Jeszcze było kilka innych nawiązań do innych filmów.

Ja lubię oglądać głównie bo jak dla mnie bekowe i ciekawsze niż TWD, które ma tylko 1 i ostatni