Wpis z mikrobloga

Szukam pracy we #wroclaw jako junior Programista c# .net
Doświadczenie w programowaniu akademickie, ale rozumiem ideę obiektowości, klepałem studentom projekty w c# .net. Wiedza mi się trochę "zardzewiała" w ciągu dwóch lat, ale jestem praktykiem, więc szybko wrócę do programistycznej formy. Obecnie właśnie robię projekt w monogame dla studenta w c#. Rozumienie angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej (używam MSDN), komunikacji się nauczę, jak będę miał okazję i motywację ku temu (tutaj też jestem praktykiem i muszę się osłuchać trochę).
Okres adaptacji we Wrocławiu po przeprowadzce mam za sobą (pracuję poza branżą byleby mieć dochód, wyniosłem się ze swojej gównowioski) i rozglądam się za pracą zgodną z wykształceniem. Biorąc pod uwagę to ile zarabiam obecnie, będę zadowolony, jeśli na rękę dostanę dużo więcej niż to co mam obecnie, byleby pokryło to koszty dojazdów komunikacją miejską i karnet na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przypadku UOP dofinansowanie z PFRON gdy będzie to mała firma.- Mam w obecnym miejscu pracy miesięczny okres wypowiedzenia, który mogę wykorzystać po godzinach pracy na dokształcenie i dopełnienie wiedzy, zanim przejdę do firmy programistycznej. Reszta na priv- prześlę cv jak tylko uzupełnię.

#it #praca #pracbaza #csharp
  • 3
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: znajdź w necie przykładowe pytania i się ich naucz do tego przypomnij sobie jakieś projekty ze studiów i nauczy się o nich opowiadać. Przygotuj też się na pytania dlaczego, informatyka, programowanie, c#. I pod żadnym pozorem nie idź w garniaku, marynarka sportowa to zbyt wiele w it ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że do banku(,)

A zapomniałem o sql
  • Odpowiedz