Wpis z mikrobloga

@TaoHosts: Dlatego napisałam, że polecam, a nie że musi koniecznie takową zrobić :) Mojemu niebieskiemu też pomogła, nie bez powodu ludzie doceniali lecznicze moce lipy długo przed wymyśleniem leków syntetycznych :>
@satiata: Niech wypoczywa! Paka chusteczek w pogotowiu? :D
Mój #rozowypasek jest chory. Jakie są instrukcje w takiej sytuacji?


@satiata: Oprócz oczywistości, dwie rady, jedna służbowo od farmaceutki, druga prywatnie.

Zadbaj o jej dobre nawodnienie, to podstawa zdrowienia, często pomijana. Zwłaszcza, jeśli gorączkuje, ale nawet bez gorączki przy kaszlu, katarze czy bólu głowy to bardzo ważne.
Herbata czy kawa raczej nie, bo odwadniają, lepiej woda z cytryną, "herbatki" ziołowe (lipa, hibiskus, melisa na lepsze spanie i ukojenie żołądka po lekach)
@satiata: ja właśnie zdrowieje, ale weekend był koszmarny...
Przetrwalam tylko dzięki mojemu kochanemu mężowi, który dzielnie się mna zajmowal.
Robił jedzenie, picie, otulal kocykiem, ogarnial mieszkanie (choć z drugiej strony ja i tak nie byłam w stanie nic bałaganic,wiec sprzatal po sobie :p )
I zrobil mi najpyszniejszy rosół swiata - tez zrób swojej zarazie. Serio - jak mi chlop podał rosolek, to od razu mi się polepszylo (ʘ
Pobierz agaja - @satiata: ja właśnie zdrowieje, ale weekend był koszmarny...
Przetrwalam tyl...
źródło: comment_pw1of7hKVrabBkYS7xuYeAcWHLPcsNcm.jpg