Wpis z mikrobloga

@wczoraj: Ja wiem, ze Pruszkow byl dawno temu, ja wiem, ze te wielogodzinne, grupowe gwalty analne byly dawno temu. Rozumiem, ze nawet pewnie nie wiedziales, bo masz 16 czy 17 lat.

Ale wyobraz sobie, ze te ofiary jeszcze zyja. Te przypadkowe dziewczyny lapane na polskich drogach i grupowo gwalcone. Jak one moga sie czuc gdy Masa opisuje dosc szczegolowo co z nimi robili i trzepie na tym kase? A moze wchodza
@mistrz_tekkena: kto zaprosił gankstera do AMA? To samemu nie można robić AMA? Ostatnio tu było AMA z policjantem z USA, które polegało na tym że pomysłodawca zbierał pytania a potem latał po policjantach i się pytał. Co chwilę wielkie oburzenie o cenzurę i jakieś inne rzeczy, a tutaj proszę - gównoburza bo ktoś sobie zrobił AMA i do tego system automatycznie przyznał mu VIPa za ilość obserwujących.
Możesz mi też przypomnieć
to zaprosił gankstera do AMA?


@ipkis123: moderacja

Nikto go na siłę nie wciskał.


@ipkis123: wylaczona mozliwosc zakopywania tego AMA

to ty jestes ignorantem. Obudziles sie rano, nie wiesz o co chodzi i przyszedles powyzywac innych od hipokrytów.

1. moderacja zaprasza gwalciciela na ama
2. wylacza mozliwosc zakopywania ama
3. usuwa niewygodne pytania np o podpalenia czy gwalty
4. na fb moderacja pisze z ekscytacja o rozmowie z gangsterem w 4
@mistrz_tekkena: przestań być emocjonalny jak mała dziewczynka i zacznij patrzeć na świat trzeźwo. Bez zaczynania od próby jechania komuś po wieku i moralizacji świata. Nikt nie bierze takich ludzi poważnie. Nie stoisz pod Empikiem czy gdzie tam jego książki sprzedają, bądź konsekwentny. Filmy o Pavlo escobarze pewnie z radością ogląda połowa ludzi którzy tutaj płaczą ze jak to z gangsterem wywiad robić.
@wczoraj: a od kiedy bycie 16 latkiem to obraza? Prosze cie cumplu, przestan byc hipokryta.

napisalem ci o co chodzi w aferze. Zaprosili gangusa gwalciciela na AMA - to by jeszcze przeslzo bez afery.

Ale usuwanie niewygodnych pytan, banowanie uzytkownikow, pisanie na FB jak rozmawiaja o zyciu i o pikantnych szczegolach.

nie rozumiesz. Ok, trudno. Twoj problem.