Wpis z mikrobloga

(...) Możecie mnie znaleźć na moim fanpage-u. 8 listopada wychodzi moja nowa książka "Masa o żołnierzach polskiej mafii". Na stronie masao.pl możecie kupić moje książki z dedykacją. (...)

Ale oczywiście Pan Michał nie wiedział nic o zbliżającej się premierze książki Masy, o fanpejdżu byłego gangstera i to AMA nie było żadną formą promocji, która miała wsparcie ze strony administracji wykopu. Nie no, to był pełen spontan. Ciekawe, czy była koperta i czy była gruba? No, ale wiecie... pamiętajcie aferzyści... przecież to była wyłącznie Nasza sprawka, że to AMA miało miejsce, że buchnęło z płomieniem i takie tam. Administracja nie ma tu nic do rzeczy, a Masa to ciekawy, wartościowy, godny poznania i uściśnięcia dłoni człowiek - można z nim sobie pogawędzić o życiu.

Kończę na dziś. Starałem się odpowiedzieć ile się dało. Możecie mnie znaleźć na moim fanpage-u. 8 listopada wychodzi moja nowa książka "Masa o żołnierzach polskiej mafii". Na stronie masao.pl możecie kupić moje książki z dedykacją. Dziękuje za odzew i do usłyszenia.


#afera #ama #masa #gorzkiezale #wincejtagow
  • 2
Jesli Wykop wzial hajs za tę promocję to faktycznie bylo by niefajnie.


@worldmaster: Nie sugeruję, ale wygląda jakby stąd reakcja na aferę moderacji/administracji - w sensie, że strasznie łagodna, a nawet podsycanie użytkowników - to przecież też nakręca promocję. ( ͡° ʖ̯ ͡°)