Wpis z mikrobloga

@Atexor: Dużo ludzi zainteresowało się Masą, zaczęli więc go obserwować. Algorytm Wykopu nadał więc odznaczenie VIP Masie, a jakiś typ wymyślił swoją wersję, że to niby moderacja nadała Masie to odznaczenie. Zresztą, pokrzyczą, pospamują, a po obudzeniu się do szkół stwierdzą, że zostali zbanowani i ta "afera" i tak nie pomogła, bo Wykop to prywatny portal.

TL;DR: pokrzyczą, pospamują, dostaną bany i się zamkną, jak zawsze zresztą.
@Seif: Czyli dobrze się domyśliłem. Ktoś rozdmuchał i efekt lawinowy...

Chyba nagłupsza afera jaką widziałem na wykopie. O ile niektóre miały podłoże i sens, to ta bez sensu. #czarnolisto, nie wykopywać 1 znaleziska i tyle. Ale problem... To nie domyślny odtwarzacz wykopu o którego była kiedyś słuszna aferra...
@M4ks: cóż.. szczerze mówiąc sam nie wiem jak ocenić tego całego Masę. Niby przestępca z gangu (to źle), ale wsypał złych (to dobrze), ale zdradził swoich (to źle). Świadek koronny... itp. etc. Nie mnie to oceniać. Zbyt skomplikowane, ale kisnę z tej afery...
@Atexor: biorąc pod uwagę to co sie wyprawa na tym portalu w kwestii np. poszanowania praw autorskich to krzyczenie, ze ktos bo złamał prawo i powinien siedzieć jest dosyc... no wątpliwe. I opowieści jak to płaczą na losem ludzi których pan Masa okradał... samemu okradając innych dzien w dzien...

Dla mnie facet to takie typ z gatunku Popka - fanem twórczości nie jestem, ale geniuszu biznesowego odmówić nie moge, Masa żył