Wpis z mikrobloga

mirki z #lodz potrzebuje od was informacji.
Chce z różowym odwiedzić wasze miasto, dokładnie przyjeżdżam 10 listopada po południu a wyjeżdżam 12 listopada rano ( i jadę sobie dalej) i tutaj pojawia się problem, bo wszystkie hotele które oglądam mają napisane, że parking jest prywatny/publiczny opłata 25/30 pln za dobę, ale z racji tego że odwiedzimy was w weekend (chociaż nie wiem jak z czwartkiem po południu) to parkowanie na ulicy będzie darmowe? czy nie macie wolnych sobót? Najbardziej chodzi mi o okolice pietryny, np hotel Grand, dalej jakiś tam Ibis albo Tabacco
  • 12
@prezes513: > Obowiązkowo minimalną kwotą 1 złotego za pół godziny postoju, "dokarmiać" parkomat musimy w dni robocze - od poniedziałku do piątku między godziną 8 rano a 18 popołudniu. Od 18 do 8 oraz w soboty, niedziele i święta możemy parkować bezpłatnie.

znalazłem coś takiego ale w artykule z 2012r. i cholera wie czy nic się nie zmieniło
@Mr_Przemyslaw: w sumie nie skumałem, że to święto xD.

Przyjedziesz w czwartek to płacisz - to na pewno. Do 18 płatne.
W piątek, skoro to święto, za cholerę nie wiem. Generalnie parkomat kasy nie przyjmuje po 18 i w weekendy więc jak coś to będzie informacja na parkomacie, że darmowy postój
@prezes513: Chyba przyjmuje, tyle że wystawia bilet licząc czas od najlbliższego dnia płatnego, czyli jak kupisz w piątek i 19 bulet na godzinę, to będzie on wązny od 8.00 do 9.00 w poniedziałek.
@Mr_Przemyslaw jak wybierzesz Tobacco to masz do wyboru albo parking hotelowy albo przy ulicy przed hotelem. Hotelowy = płatny, przy ulicy darmowy w każdy dzień tygodnia bo ta ulica nie jest objęta strefą płatnego parkowania.