Wpis z mikrobloga

@kotlin: Przeczytaj posty w tagu wstecz. Najdroższe konto netflix umożliwia oglądanie na 4 urządzeniach jednocześnie, dodatkowo netflix nie ma nic przeciwko współdzieleniu konta. 4 osoby składają się comiesięcznie na konto, każda z nich może oglądać netflixa w najwyższej jakości na jednym urządzeniu.
  • Odpowiedz
@piotreek88: @kotlin @bdeb: Jeżeli ja założę konto to będzie od razu płatne bo triala już miałem, może to zrobić ktoś inny. Patentu przed zmianą hasła nie ma żadnego gdyż pakiet nie jest stworzony do współdzielenia, można co najwyżej odzyskać hasło przez email.
Cała sztuka polega na tym żeby trzech ludzi płaciło comiesięcznie właścicielowi konta swój udział, nie zmieniało haseł i nie oglądało na więcej niż jednym urządzeniu jednocześnie. Wtedy całość
  • Odpowiedz
@marionetek: jestem za. Trial miałem, więc to że płatne od razu to jest dla mnie całkiem ok. Ja jestem zdecydowany na 100%, no chyba, że ktoś się do mnie zaraz odezwie, że brakuje im jednego i od razu mi daje namiary na konto :D
  • Odpowiedz
@bdev: Na razie wysłałem do piotreek88, czekam aż kotlin odblokuje priv i jemu też dzisiaj wyślę. W twoim przypadku, jako że jesteś tutaj nowy poczekam pierwsze na wpłatę, zaraz wyślę ci priv.
  • Odpowiedz