Wpis z mikrobloga

Dobra, pisze to tylko i wyłącznie ku przestrodze. Możecie sobie zdecydować na tej podstawie sami kto tu jest winny czy nie. Naprawdę bym to zignorował gdybym nie został do tego wmieszany. Z racji, iż Sorek zaczął bezczelnie zrzucać winę na pewnych 3 młodych ludzi do których składy należę to pozwolę sobie przytoczyć #sorekgate #sorekcharityltd #sorekafera #sorek #uk #afera i #emigracja a być może uratuje to jakiegoś dobrego Mirka przed wpakowaniem się w coś takiego z własnej woli.

Cała galeria odnośnie afery wraz z opisem

A i ostatnim co mi się chce w poniedziałek to odpisywać na te lakonicznie sarkastyczne komentarze czy to Sorka czy kogoś z jego znajomych więc się ograniczcie proszę (,)
  • 80
- Dał normalne mieszkanie, bez grzyba, które dopiero po waszym niewłaściwym użytkowaniu zostało zagrzybione


@KsiegaRekordowSzutki:
Ty serio wierzysz, że da się tak w miesiąc zagrzybić mieszkanie?
Kiedyś biedowałem przez 4 miesiące w domu nieużywanym wcześniej przez rok, niedogrzanym z piecem kaflowym, suszyłem mokre pranie prane w starej frani z którego ściekało, całymi dniami w pokoju i ni #!$%@?, nie pojawiło się ani trochę grzyba.
Jak dla mnie goście po prostu przed
@KsiegaRekordowSzutki: Nie umiesz czytac i wiazac faktow ale wyjasnie
0 Nigdy nie pisalem ze ktos nam mial zalatwic prace to umie kazdy z nas chodzilo tu tylko o wynajem i tak osoba nas wystawila koniec
1 chcielismy sie wyprowadzic po miesiacu z uwagi na standardy i cene gdyz za niego zaplacilismy pozniej to przedluzylismy gdyz bez przeszosci nie wynajmiesz calego domu zwlaszcza jak masz 19 na karku x3,i tak zostalismy do
@dziewczynka-z-zapalkami: Mieszkaliśmy tam 3 miesiące

Karnisz się oberwał na mojego kumpla gdy siedział na fotelu przy oknie na początku grudnia czyli dokładnie musielibyśmy polewać ścianę wodą co dwa dni aby nie utrzymała czegoś takiego

@rybsonk: No się spodziewałem, że jego dziewczyna czy ktoś będzie go bronić

@MasterSoundBlaster tak wiedział, napisaliśmy to w pierwszym miesiącu o ile dobrze pamiętam wgl jest opcja podglądu daty takiej starej wiadomości? jeśli tak to poproszę
@NoblePhantasm: Wiesz, otworzyłeś mi trochę oczy tym wpisem:
Zarówno wy, jak i wasza koleżanka od afery potraktowaliście sorka jak dobrego wujka do którego jak się pouśmiechacie, poprzymilacie, pozwierzacie to rzuci jak rodzinka jakimiś pieniędzmi lub was w zamian będzie chociaż faworyzował pod wieloma względami.
Daliście się zbajerować dobrymi słówkami, przyjacielską atmosferą, etc.
Tak niestety działa biznes, czy tego chcecie czy nie - jak nie wierzycie to pooglądajcie reklamy w mediach -
Pobierz K.....i - @NoblePhantasm: Wiesz, otworzyłeś mi trochę oczy tym wpisem:
Zarówno wy, j...
źródło: comment_dKCmEV6Mff5sLRb5qLRiEqmOWI6t4YoG.jpg
@dziewczynka-z-zapalkami: Chcieliśmy ale sorek nie miał miejsca dla nasze 3 a wiesz przyjechaliśmy sobie tak po kumpelsku zasmakować życia w innym kraju i tym bardziej nie chcieliśmy się rozdzielać po domach oddalonych o kilka km ale nasz przypadek to specyficzny hardcore którego nie polecam nikomu o ile nie ma się niezawodnych kumpli i nie jest się w trudnej sytuacji finansowej. Ja osobiście nawet nie traktuję tego jako jakąś porażkę raczej nauczyło
Hehs nie chce mi się pisać czemu nie ale no nie. Pozdrawiam a tak i możesz zabrać swoja litość xd obejdzie się


@NoblePhantasm: No własnie, jak już się człowiek ustawi bezpiecznie za granicą, to szybko zapomina jak żebrał i skamlał o pomoc i później już z bezpiecznej pozycji lecą teksty w stylu " możesz zabrać swoja litość xd obejdzie się" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i oczywiście
@NoblePhantasm: ten @KsiegaRekordowSzutki głównie udziela się w wątkach związanych z sorkiem i walczy za niego jak lew, podejrzewam że to jego kolega więc nie bierz do siebie jego ataków.

Edit: tylko błagam nie pisz "nwm" (,)


@rybsonk: Jaki tam kolega od razu. Po prostu czysty biznes. Sorek obiecał mi zdrową nerkę, a jakby się trafił jakiś hu!owy dawca to za obronę przy następnej aferze dostanę kolejną.
@KsiegaRekordowSzutki: Jestem ciekaw czy wszystkich postrzegasz przez pryzmat własnych doświadczeń życiowych. Wykopowy bojowniku zapominasz o jednym to nie my prosiliśmy Sorka to on się zaoferował z pomocą gdy zadaliśmy pytanie na wykopie o rady nie o pomoc. Bezpiecznie za ganicą? Miałem bardzo bezpieczne życie w Polsce i to mi osobiście nie pasowało ale rozumiem jak jest to skomplikowane dla kogoś o tak okrojonych horyzontach jak twoje. Nigdy nie "skamlałbym" czy "żebrał"
@sorek:
Hola pisałeś, że tylko nam to wynająłeś i już go nie masz w ofercie czyli jednak je remontowałeś xD Czyli jednak utrzymujesz, że jeśli byś go nie wyprosił to jednak co? Nie pozwoliłby nam się wyprowadzić mimo wypowiedzenia? Kazał spłacać zalane ściany, dziurawy dach i kilkuletnie zacieki nad kuchnią to okno które przykręciliście do framugi czy jeszcze podtopioną wykładzinę w małym pokoju na piętrze? Chciałbyś na wystawić rachunek za wyburzanie?
Pobierz NoblePhantasm - @sorek:
Hola pisałeś, że tylko nam to wynająłeś i już go nie masz w ...
źródło: comment_thuBC1L4nQUV45wa0hOlCRPGRauuP8pL.jpg
@NoblePhantasm napisalem mu by wam dal referencje i powiedzial ze z domem wszystko ok. Oczywiście że nie danie referencji tylko opóźniłoby wasz wyjazd - a póki mieszkacie w pokojach nie można było nic zrobić. Pod kobiec grudnia zdecydowaliśmy ze jednak nie dajemy tego domu w ofercie wynajmu pokoi.

Napisze wyjaśnienie pojutrze, na chwilę obecną jestem w trasie do Polski.