Wpis z mikrobloga

Na #gog fajne promo na #crpg. Są do wzięcia <20zł kolekcje absolutnych klasyków ze światów Forgotten Realms, Might&Magic i Dungeons&Dragons. Przecena niektórych to raptem 50%, ale widzę, że taniej nie zawsze bywało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś potrafi podpowiedzieć, na ile opłacalne jest kupno takich serii jak Ravenloft, Dark Sun albo Krynn? Cześć z tego, to dla mnie zupełna terra incognita, niektórych tytułów w ogóle nie kojarzę.

Nie oszukujmy się, wiele z tych gier jest też chyba łatwo dostępnych w sieci, czasem za free, jako - słusznie lub nie - abandonware. Jest więc sens kupić tu? Jeśli tak - co polecacie?

#rpg #staregry #retrogaming #forgottenrealms #dungeonsanddragons #mightandmagic #nostalgia
Pobierz kurp - Na #gog fajne promo na #crpg. Są do wzięcia <20zł kolekcje absolutnych klasykó...
źródło: comment_5eXADRgCYDpoFcyyXM3emY9xscLJGZ5K.jpg
  • 6
@TwigTechnology Tu się troszkę nie zgodzę, bo - pomimo chwilowych perturbacji - mój plan #50na50 nadal zakłada przejście 50 najzajebistszych erpegów wszech czasów przed 50-tym rokiem życia ( ͡ ͜ʖ ͡)

(jeśli Bóg pozwoli dożyć mi tak sędziwego wieku, rzecz jasna - tu upatruję póki co największe ryzyko dla planu) ;)
@TwigTechnology Z drugiej strony do 50-tki trochę mi zostało... A i nie ma pewności, że dożyję... No, i mam chwilowo więcej w kolejce niż czasu na granie... A i fajnie by było, gdyby mi to oddali z większą niż 50% zniżką...

Przekonałeś mnie jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)