Wpis z mikrobloga

Janusze reklamy motoryzacyjnej, dlaczego ten sektor ma takie strzały to ja nie...

@sorasill: A widziałeś przeciętnego właściciela takiej firmy? To zwykle jest pan Janusz z wąsem, który obowiązkowo na spotkania biznesowe chodzi z wysmarowaną makeup'em lambadziarą udającą sekretarkę i rzuca czerstwymi #!$%@?, często z dwuznacznymi podtekstami.
Od targetu firmy odróżnia go tylko to, że ma na sobie niedopasowany garnitur i jeździ drogim samochodem.
@WaveCreator: ale ja doskonale rozumiem to o czym piszesz, w domyśle pewnie jest taki target - no bo jest taka część Januszy. Chodzi mi raczej że kiedyś te reklamy były bardziej estetyczne, nawet jeśli miały januszowe hasło "Mniej o połowę" to miały wspólny mianownik fajną modelkę ubraną i całą kampanie reklamową. Można robić proste reklamy i można je robić dobrze, szczególnie jeśli chodzi o estetykę i przekaz. Billboard może istnieć jako
@Lelkomtu: mam po drodze i zawodowo zajmuje się reklamą wiec raczej minus dla nich, gryzą w oczy takie szkarady.


@sorasill: no i ja Ciebie reklama nie działa... jak mozesz sie zajmować reklama i nie wiedziec o co chodzi?
@Reik: @sorasill: a ogólnie to jaka jest geneza tych głupich nazw i ogloszeń AAAAAAAAAAAsprzedam dom, AAAAAAAAAszukam pracy - w gazetach sortują alfabetycznie i chcą, zeby ich anons był wyżej? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sorasill: to już nic nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) w takich darmowych codziennikach typu metro, rozdawane w waw, to ciezko spotkac normalne ogłoszenie, same AAAa AAAaa AaAaaaa
@yacolek: to tam może tak jest :) w osiedlówkach, lokalnych często czy tematycznych wydawnictwach są normalnie płatne miejsca do wykupienia na reklamę biznesu lub usług, niekoniecznie też tekstowe ale graficzne właśnie na umieszczenie baneru z ofertą lub promocją.
@yacolek: kiedyś czytałem taką historię z pewnej agencji w usa, przyszedł do nich klient w sprawie pozycjonowania w google, dotychczasowe wyniki były dla niego kiepskie, agencja z nim rozmawia i podpytuje co dotychczas było robione, a typ im oświadcza, że założył stronę, dajmy na to aaaopony.pl i myślał, że konkurencję przeskoczy tym jednym sposobem, śmiechu było co nie miara w kuluarach xD nie jestem pewien czy tutaj też nie było podobnej