Wpis z mikrobloga

@ohmykat: Wczoraj napisałam, że były zażądał ode mnie zwrotu pierścionka, który był prezentem gwiazdkowym (7 lat temu xD). Dziś lista się wydłużyła. Mam oddać wszystko, co kiedykolwiek dostałam, w tym m.in.: buty, które dostałam na urodziny, winyle, które były prezentem na osiemnastkę, jakąś maskotkę. Lista nie oszczędziła nawet kwiatka doniczkowego.


Myślicie, że mogę spodziewać się windykatora? xD

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
  • 12
@ohmykat Faceta poznaje sie nie po tym, jak zaczyna, a po tym, jak kończy. Dobrze, że go zostawiłaś. To, co on teraz robi to rodzaj kary za rozstanie - facet ewidentnie nie radzi sobie z emocjami - bo co innego zwrócić pierścionek zaręczynowy, a co innego podarunki urodzinowe. Odejdz z godnością, oddaj mu wszystko, co jeszcze od niego masz i najlepiej zupełnie zerwij kontakt.
  • Odpowiedz
@ohmykat nic nie oddawaj xD
Byl nawet tego rodzaju spor w sądzie najwyzszym. Tez chlopak podal byla dziewczyne o zwrot wszystkich prezentow z czasu trwania zwiazku itp.
Sad zadecydowal ze do zwrotu jest jedynie pierscionek zareczynowy który potraktowal jako inwestycję w malzenstwo, cala reszta drobniejszych prezentow nie przejawiajaca ogromnej wartosci majatkowej pozostala przy dziewczynie.

Ale mozesz mu oddac kwiatka. Mam nadzieje ze doniczka byla Twoja wiec po prostu wyrwiesz go z ziemia
  • Odpowiedz