Wpis z mikrobloga

Wrzucajcie wasze typy wonderkida,który w przyszłości zrobi wielką kariere. Mile widziana krótka argumentacja. Mój faworyt to Ousmane Dembele,wychowanek Rennais,gra obecnie w Borussi.Argumentacja-duża inteligencja boiskowa jak na 19 latka,obunożny,fantastyczne przyśpieszenie,technika strzału.Głowa,nie podpalił się zainteresowaniem Barcelony,tylko wybrał klub w którym będzie regularnie grać i się rozwijać,miał świetny kontakt z kibicami Rennais,często udzielał się w akcjach charytatywnych,nie miał żadnych odpałów w młodzieżówkach #pilkanozna #pytanie
H.....a - Wrzucajcie wasze typy wonderkida,który w przyszłości zrobi wielką kariere. ...

źródło: comment_3bJzjSul5mF36J4STVfntP0ti7WJMAN3.jpg

Pobierz
  • 9
@arko123: no widzisz Ty słyszałeś a ja go oglądam i nie widziałem aby odłączało mu prąd gdy ma piłkę u nogi,lubi wchodzić w dryblingi to fakt ale po prostu korzysta ze swojej mocnej strony
@Hamouma: Reece Oxford, West Ham, środkowy obrońca, defensywny pomocnik. Talent czystej wody, kapitalne warunki fizyczne, wciąż rosnące umiejętności techniczne i chłodna głowa, ponadprzeciętna inteligencja boiskowa., wysoki poziom koncentracji i zaangażowania. Jedyna obawa to czy wokół niego nie będzie zbyt wielu ludzi łasych na kasę skłaniających do przejścia do lepszego klubu za lepszą kasę oczywiście.
Porównywany do młodego Rio Ferdinanda.
Reprezentant Anglii U-16,U17,U18,U19,U20.
Kapitan WestHam U21, który poprowadził do zwycięstwa w 2015–16
Andrea Belotti- Filar Torino ma silny napastnik który może grać także jako skrzydłowy , już jest reprezentantem Włoch. Gra dobrze bez piłki, potrafi bardzo celnie udzerzać na bramkę i bardzo dobrze gra przodem do bramki.